0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Пакети сміттєві

Сміттєвий пакет – це поліетиленовий мішок, який ми використовуємо щодня, але не надаємо йому особливого значення, хоча він справляється з такими функціями, як зберігання відходів життєдіяльності з подальшою утилізацією. Короткий і простий предмет застосовується в побуті, промисловості, а також комунальній та будівельній галузях. Він відрізняється модифікаціями, а технічні характеристики визначаються сировиною. Перед тим, як купити пакети для сміття, варто дізнатися, з яких матеріалів вони виробляються: • ПВД – полімер високого тиску. Дозволяє отримати мішки з високим опором до порізів та проколів. Вони потрібні на промислових об'єктах і витримують до 100 кг сміття;

 • ПНД – поліетилен низького тиску. Мішки незначної зносостійкості та міцності. Мають щільну структуру, шарудять при зминанні і практично не тягнуться. Підходять для експлуатації в офісних та побутових умовах, але не призначені для зберігання деталей із гострими краями;

 • ПСД – полімер середнього тиску. Товари з нього поєднують у собі властивості двох описаних вище типів поліетилену. Універсальний варіант для різноманітних видів відходів. Відрізняється широкою лінійкою технічних рішень.


Ціна сміттєвих пакетів різних типів відрізняється, але повністю відповідає наявним експлуатаційним властивостям. Підібрати відповідні госпвитратники в інтернет-магазині буде дуже просто, завдяки наявності вбудованої системи фільтрів. Практичні, гігієнічні та зручні вироби від бренду Buroclean радують як функціоналом, так і широким асортиментом. До того ж купити пакети для сміття можуть споживачі з різних міст України. Замовлення оформляється в два кліки на сайті роздрібними покупцями, а любителям гурту слід зв'язатися з менеджерами для обговорення умов взаємовигідної співпраці.


Мішки для сміття в інтернет-магазині Buromax


При виборі ідеальних пакетів для сміття, представлених у каталозі в широкому асортименті, слід враховувати такі фактори як вартість, міцність, щільність, колір, а також наявність додаткових ручок. Всі без винятку моделі виробу бренду Buroclean виконують своє головне призначення – утримання викинутих рідин, сміття та запаху усередині конструкції. Зробіть вигідну покупку у два кліки, щоб отримати одні плюси від співпраці з магазином: • сміттєвий пакет підвищеної міцності;

 • доступна ціна на господарські товари;

 • великий вибір госптоварів у різних категоріях;

 • простість експлуатації;

 • велика кількість розмірних рішень.


Кожен покупець може купити пакети під сміття за розміром відра або вибрати великий формат, щоб не так часто виходити до сміттєвих баків або зберігати досить габаритні речі. За допомогою фільтрів сайту підібрати товар із госпротрати вдасться за такими критеріями: • матеріал – HDPE, LDPE, ПВД;

 • намотка – від 5 до 100 шт;

 • об'єм – від 35 до 240 л;

 • розмір;

 • товщина;

 • колір – синій, чорний.


Великі обсяги ідеально підходять для будівельних робіт, що передбачають порятунок від значної кількості сміття. Подібні моделі відрізняються міцністю, високою якістю та захистом від порізів навіть при знаходженні всередині гострих предметів. Вони здатні впоратися з великим навантаженням без втрати цілісності та функціональності.


Відкривайте каталог інтернет-магазину Buromax , щоб зіткнутися з великою кількістю якісних канцтоварів та госптоварів. Сайт з інтуїтивним інтерфейсом допоможе знайти необхідну інформацію про артикули, ознайомитись з їх вартістю, а також залишити заявку на дзвінок менеджера. Забезпечте свій будинок або компанію видатковими господарськими товарами із запасом, щоб отримати знижку на оптове замовлення.

Поширені запитання:

Що таке пакети для сміття?

Пакети для сміття - це пластикові або паперові сумки, призначені для збору та утилізації побутового сміття.


Які бувають пакети для сміття?

Ось деякі види сміттєвих пакетів: • Пластикові пакети: Це міцні і водонепроникні пакети, зазвичай виготовлені з поліетилену низької щільності (ПНД). Вони можуть бути різних розмірів і товщин, включаючи тонкі пакети для легкого сміття та міцніші пакети для важких відходів.

 • Паперові пакети: Це екологічно більш дружні варіанти пакетів для сміття. Вони зазвичай мають посилені днища та бічні стінки, щоб витримувати вагу сміття. Паперові пакети можна переробляти та використовувати повторно.


Де використовують пакети для сміття?

Пакети сміттєві використовуються в домашніх умовах, офісах, громадських місцях, ресторанах, готелях та інших місцях, де відбувається збирання та утилізація сміття. Їх використовують домашні господині, прибиральники, офісні працівники, працівники громадських місць та інші люди, які дбають про чистоту та санітарію.


Пакети сміттєві вибрати та придбати з ціною, котра починається з 16.52 грн за штуку в інтернет-магазині buromax.kiev.ua. Відправка і доставка товарів з категорій та підкатегорій господарські товари можлива у Чернігів, Рівне или Хмельницький і в інші населені пункти України зручними клієнту кур'єрськими службами.
Вішалки
[alert text]