0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Господарчий інвентар

Необхідний у побуті та в офісі господарський інвентар українського виробника Buroclean вже встиг заслужити на визнання у вітчизняних споживачів. У цьому розділі вдасться знайти багато товарів від побутової хімії до одноразового посуду . Велика кількість артикулів дозволяє придбати все необхідне в одному місці без відвідування кількох магазинів. Підібрати потрібні вироби вдасться самостійно завдяки інтуїтивному інтерфейсу та продуманому меню сайту.


Інтернет-магазин Buromax пропонує придбати господарський інвентар у таких категоріях:  • Одноразовий посуд – сертифіковані склянки, тарілки, прилади;

  • Миючі засоби – для скла та дзеркал, для туалетних кімнат, для прання, мило;

  • Прибиральний інвентар – швабри, щітки, ганчірки, цебра, віники, совки;

  • Господар – сміттєві пакети, вішалки, рушники, туалетний папір, мочалки, скребки, рукавички, паперові серветки, аксесуари для туалетної кімнати, пакет-струна, скатертини.


Замовлення виконуються для мешканців Києва та інших населених пунктів України. Способи оплати та доставки вибираються на розсуд клієнтів, але в будь-якому разі вони заощаджують гроші та час на відвідування стаціонарних точок продажу господарських товарів.


Якісний господарський інвентар онлайн


Важливість господарських товарів не варто недооцінювати. Це предмети першої необхідності для дотримання чистоти та гігієни у будь-яких приміщеннях, а також за їх межами. Запропоновані засоби та пристрої необхідні для підтримки здорового мікроклімату в будинках та комерційних організаціях. Торгова марка Buroclean випускає вироби для зберігання та вживання їжі, очищення кімнат від забруднень, прання одягу та білизни, а також допоміжні витратні матеріали, які часто потребують заміни.


Вивчайте пропозиції каталогу інтернет-магазину Buromax, щоб забезпечити свій офіс необхідними канцтоварами, системами архівації та господарським інвентарем. Всі товари виготовляються відповідно до санітарних норм та високих стандартів, тому не варто переживати про їх якість. Постійна співпраця з магазином дозволяє купити господарський інвентар зі знижками, розмір яких збільшується відповідно до накопичувальної системи. Ми гарантуємо приємні цінові пропозиції, комфортні умови співпраці та швидку обробку замовлень із будь-якого міста країни.

Господарчий інвентар підібрати по ціні від грн в онлайн-магазині BuroMAX. Доставка усіх позицій з колекції виробника доступна в Ужгород, Кам'янець-Подільський или Ірпінь, а також в будь-які інші населені пункти в кордонах Украини кращим способом для клієнта.
Товари для дитячої творчості та школи Офісні інструменти
[alert text]