0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram info@buromax.kiev.ua
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Рідке мило

Продукція, яку ви можете обрати та замовити на цій сторінці, щодня використовується відвідувачами громадських місць. Йдеться про рідке мило, яке можна вигідно замовити, якщо ознайомитися з пропозиціями української торгової марки Buroclean. Подбайте про гігієну своєї сім'ї та співробітників, уклавши вигідну співпрацю з постійними знижками.


Чистота робочого місця гарантує не лише здоров'я колег, а й ефективність їхньої праці. Це пов'язано з тим, що відсутність сміття та забруднень дозволяє не відволікатися від поставлених завдань та досягти максимальної концентрації. В інтернет-магазині Buromax ви можете купити рідке мило 5 літрів, цебра, швабри, віники, ганчірки та витратні матеріали для ідеального прибирання за доступною ціною. Скористайтеся шансом придбати якісний господарський інструмент для реалізації різних процесів і заощадити на поїздках різними стаціонарними магазинами. Разом з госптоварами ви знайдете великий асортимент канцтоварів, тому зможете наздогнати двох зайців, а також отримати консультацію від кваліфікованих фахівців.


Миючі засоби для миття рук


Рідке мило поступово витісняє стандартні бруски, які раніше були чи не єдиним засобом очищення шкіри рук. У цьому розділі представлена ??велика кількість складів з різним призначенням. У широкому асортименті коштів можна назвати кілька основних видів, які мають попит у споживачів. Рідке мило, яке робить руки ніжними та чистими, має такі особливості: • універсальне – складається з екологічно безпечних компонентів, не впливає на клітини шкіри, демонструє відмінну миючу здатність;

 • професійне – відрізняється складом від стандартних засобів, але має доступну ціну, при цьому застосовується у різних місцях, що потребують максимальної гігієни;

 • зволожуюча – дбає про вологість шкіри та не допускає її пересушування;

 • антибактеріальне – містить у складі синтетичні та натуральні антисептики, щоб вбивати ще більше мікробів;

 • очищувальне – відоме наявністю ефективних поверхнево-активних компонентів, що справляються із забрудненнями у найкоротший термін.


У нашому магазині ви можете купити рідке мило в об'ємі до 5 літрів у місті Київ, а також замовити його з інших населених пунктів країни. Вигідна ціна та комфортне обслуговування гарантовані.


Рідке мило в інтернет-магазині Buromax


Туалетне рідке мило Buroclean представлене на сайті у широкому асортименті. Гігієнічний засіб можна придбати у великій кількості для домашнього та комерційного використання. Характеристики запропонованих артикулів дозволяють використовувати їх у дитячих, медичних та соціальних установах. Рекомендуємо скористатися фільтром, щоб підібрати ідеальний рідкий склад: • вид;

 • запах – алое, кокос, морський;

 • обсяг – 450 мл та 5000 мл;

 • тип – туалетний, антибактеріальний, з дозатором;

 • колір – зелений, червоний, білий.


Вдома зручно використовувати брускове мило, але якщо йдеться про громадські місця, то більш економічним та гігієнічним рішенням буде запропонована на цій сторінці продукція. Додатково можна придбати дозатори та інші аксесуари, а також витратні господарські матеріали, з якими підтримувати чистоту в приміщеннях стане набагато простіше.


Ціна рідкого мила залежить від його об'єму та компонентів. Кожна пропозиція відповідає санітарним нормам та високим стандартам. Для опту надаються знижки, розмір яких повідомлять менеджери інтернет-магазину.

Поширені запитання:

Рідке мило, що це?

Рідке мило – це форма мила, яка знаходиться в рідкому стані та використовується для очищення рук та тіла.


Яке рідке мило буває?

Ось деякі види рідкого мила: • Звичайне рідке мило: Це основний тип рідкого мила, яке зазвичай містить м'які очищувальні компоненти, зволожуючі і піняться агенти. Воно доступне в різних ароматах і зазвичай використовується для щоденної гігієни рук та тіла.

 • Антибактеріальне рідке мило: Це рідке мило, яке містить антибактеріальні компоненти, здатні знищувати або знижувати кількість бактерій на шкірі. Воно рекомендується для використання в ситуаціях, коли особливо важливим є захист від бактерій, наприклад, у місцях громадського користування.

 • Дитяче рідке мило: Це спеціально розроблене рідке мило, яке м'яко очищує та зволожує дитячу шкіру. Воно зазвичай не містить агресивних інгредієнтів та має ніжний аромат.


Де використовують рідке мило?

Рідке мило використовується в різних місцях, включаючи будинки, громадські туалети, ресторани, офіси, медичні установи та інші місця, де потрібно підтримувати гігієну рук. Його використовують люди всіх вікових груп під час миття рук чи прийняття душу.


Рідке мило купити по вартості від 27.39 гривень в монобредовому магазині BUROMAX. Доставка напряму зі складу любих продуктів з колекції миючі засоби можлива у Миколаїв, Павлоград или Маріуполь, а також в будь-які інші населені пункти на території Украини зручними клієнту кур'єрськими службами.
Миючі і чистячі засоби Засоби для прання
[alert text]
Шановні відвідувачі!

На сайті ведуться технічні роботи та можуть спостерігатися проблеми з оформленням замовлення. У робочий час магазину замовлення можна зробити по телефону або через зручний для вас месенджер. Дякую за розуміння!