0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Одноразові прилади

Створення точки швидкого харчування – відмінний варіант ефективного бізнесу, для якого потрібен одноразовий посуд. Все ж таки зручні прилади з дерева та пластику можуть стати в нагоді кожній людині для організації пікніків, виїзних зустрічей та інших подій без виділення ресурсів на миття посуду після збору. Одноразові столові прилади можуть знадобитися для будь-якої мети, але їх обов'язково вдасться купити в інтернет-магазині Buromax. Практичний та якісний інвентар для закладів швидкого харчування, офісів та пікніків представлений великою кількістю товарів у класичній колірній гамі.


Кожен одноразовий столовий прилад виготовляється з паперу, поліпропілену, цукрової тростини, полістиролу та інших безпечних для здоров'я компонентів. Матеріали мають власні переваги, тому підбираються в залежності від завдань, що потенційно виконуються:  • Пластик використовується для лиття чайних та столових ложок, вилок та мішалок для кави. Для дитячих заходів краще підібрати вироби із міцного, гнучкого та травмобезпечного поліпропілену. Вони представлені в широкій гамі колірних рішень під настрій святкової події;

  • Дерево найчастіше стає основою для екологічно безпечних мішалок, які можна побачити біля кавових апаратів. Невеликі дерев'яні інструменти не псуються від впливу високих температур і не вступають у хімічну реакцію нагрівання.


Вартість посуду визначається її видом, розміром, використовуваним матеріалом та кількістю елементів в упаковці. Замовити її на сайті можуть роздрібні та оптові покупці у будь-яких обсягах.


Столові прилади із пластику від Buroclean


Замовляйте одноразові виделки, ложки, ножі та мішалки в інтернет-магазині з будь-якого міста країни. У вашому розпорядженні є великий асортимент господарських товарів за доступною ціною. Для постійних клієнтів діє накопичувальна система знижок. Компетентні менеджери допоможуть підібрати розхідники, щоб ваш виїзний фуршет або інший захід пройшов на найвищому рівні. Разом зі столовими приладами ви можете купити тарілки, стакани, серветки, а також інші товари, завдяки яким вдасться акуратно організувати простір і швидко позбутися від сміття та забруднень на поверхнях.


Купуйте одноразові столові прилади із пластику в інтернет-магазині Buromax, щоб насолодитися комфортним обслуговуванням та приємними цінами.

Поширені запитання:

Одноразові прилади, що це?

Одноразові прилади - це прилади, які призначені для одноразового використання.


Які бувають одноразові прилади?

Ось деякі види одноразових приладів:  • Одноразові вилки: Пластикові або біорозкладні вилки, що використовуються для споживання їжі. Вони широко застосовуються у фаст-фудах, кафе, ресторанах, офісах та на заходах, де потрібна зручність та швидкість обслуговування.

  • Одноразові ложки: Пластикові або біорозкладні ложки, які використовуються для їжі. Вони часто використовуються у фуд-кортах, кемпінгах, пікніках та інших місцях, де немає доступу до багаторазових столових приладів.

  • Одноразові ножі: Пластикові або біорозкладні ножі, що використовуються для розрізання їжі. Вони знаходять застосування в багатьох закладах загального харчування та фаст-фуд, де необхідні гострі та зручні для використання ножі.


Де використовують одноразові прилади?

Одноразові прилади використовуються у різних місцях та сферах. Вони популярні у кафе, ресторанах, фаст-фудах, фуд-кортах, готелях, офісах, на пікніках, кемпінгах та інших заходах. Вони зручні у використанні, економлять час на миття посуду та широко застосовуються там, де потрібне швидке та зручне обслуговування їжі.


Одноразові прилади вибрати по вартості від 25.40 грн за штуку в магазині онлайн Buromax. Доставка напряму зі складу усіх позицій з каталогу одноразовий посуд можлива в Маріуполь, Хмельницький или Рівне та інші міста в межах України зручними клієнту кур'єрськими службами.
Тарілки
[alert text]