0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Брелки

Бізнес-аксесуари полегшують не лише офісну, а й побутову діяльність. Наприклад, купити брелоки у місті Київ можна для комфортного користування ключами від офісу, гаража, автомобіля чи квартири. На цій сторінці представлені комплекти пластикових бирок різних кольорів, які полегшують пошук того чи іншого інструменту для відкриття дверей.


Виробник Buromax (Україна) чудово поєднує стильний дизайн, доступну ціну та відповідність продукції високим стандартам. Надійне виконання дозволяє виробам виконувати своє призначення у довгостроковій перспективі. Вибирайте набори одноколірних або різнокольорових бірок, щоб не витрачати багато часу на пошук ключів від різних приміщень.


Асортимент бізнес-аксесуарів Buromax


Пластик – це практичний та сучасний матеріал, який робить брелок доречним доповненням ділового образу. Не дивно, що багато брендів використовують його для випуску функціональних та надійних бірок. Український виробник зарекомендував себе не лише відмінною якістю аксесуарів, але й широким асортиментом, підібрати брелоки із пластику серед якого допоможуть такі фільтри: • кількість одиниць у комплекті;

 • тип;

 • особливість;

 • розмір;

 • колір.


Якісні знімки та докладні описи характеристик артикулів в онлайн каталозі також допоможуть прийняти рішення перед оформленням замовлення. У магазині – офіційному дилері продукції Buromax, вдасться купити брелоки для ключів із будь-якого населеного пункту України. Папір, витратники, папки та офісне приладдя реалізується як у роздріб, так і оптом за умовами, які можна уточнити у менеджерів в індивідуальному порядку.


Навіщо потрібні пластикові брелоки для ключів?


Безмежні можливості технологічних інновацій дозволяють створювати брелоки будь-яких форм, кольорів та параметрів. Все ж таки досвідченим шляхом було визначено, що класичні довгасті бирки користуються найбільшим попитом в офісній діяльності завдяки доступності, легкості заміни та наявності спеціального вкладиша для нотаток.


Універсальний брелок для ключів Buromax (Україна) – це не просто виріб із пластику, а аксесуар, для якого характерна багатогранність застосування: • маркування електронних та стандартних ключів;

 • реклама;

 • основа для пульта сигналізації машини або іншого об'єкта.


Наш інтернет-магазин пропонує не зволікати та доповнити ключі якісними брелками, що складаються з пластикової основи, захисної вкладки, вкладки для маркування та зручного металевого кільця. Це чудове придбання для корпоративних та офісних ключів. Прозоре захисне віконце не дає забруднити паперовий лист, на якому ви можете ідентифікувати виріб для швидкого пошуку навіть у невідповідний момент.


Замовляйте брелоки та інше офісне приладдя на нашому сайті за вигідними цінами. Додавання товарів у кошик не займає багато часу, а отримати замовлення вдасться протягом найближчих кількох днів.
Поширені запитання:Що таке брелоки?
Брелоки - це невеликі предмети, зазвичай виготовлені з металу, пластику або тканини, які служать для утримання ключів або інших дрібних предметів. Вони часто мають кільце або карабін для кріплення ключів та можуть мати різні декоративні елементи або маркування.


Як працюють брелоки?
Брелоки зазвичай мають кільце або карабін, на які можна нанизати ключі чи інші предмети. Кільце або карабін потім закріплюються на брелоку. Брелоки можуть мати різні механізми закріплення, такі як пружини, затискачі або заклепки, щоб забезпечити безпечне та надійне кріплення ключів чи інших предметів.


Кому потрібні брелоки?
Брелоки можуть бути корисними для різних груп людей, включаючи: • Людей, які мають безліч ключів, таких як автомобілісти, домовласники або офісні працівники, щоб утримувати та організовувати ключі та не втратити їх.

 • Людей, які часто використовують картки доступу, перепустки або бейджі, щоб утримувати їх на увазі і легко діставати за необхідності.

 • Компаній та організацій, які хочуть створити корпоративні подарунки чи рекламні товари з логотипом чи написом на брелоку.

 • Людей, яким подобаються аксесуари та декоративні предмети, та які хочуть додати стильний чи персоналізований елемент до своїх ключів чи сумок.

 • Брелоки пропонують зручність, організацію та індивідуальний стиль, і можуть бути корисними для широкого кола людей у різних ситуаціях.


Брелки підібрати з мінімальною вартістю від 2.78 гривень за одиницю в брендовому інтернет-магазині ТМ «Бюромакс». Доставка напряму зі складу усіх позицій з категорії офісне приладдя доступна у Суми, Краматорськ или Бердянськ і в будь-які інші міста в кордонах Украини зручним для клієнта способом.
Лінійки Підставки і стакани настільні
[alert text]