0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Скоби для степлера

Канцелярський степлер перестав виконувати своє призначення? Настав час купити скоби для незамінного в офісі пристрою. Уважно огляньте упаковку пристрою для визначення розмірів витратних матеріалів і приступайте до покупки. У нашому інтернет-магазині вам вдасться знайти чорні та кольорові популярні скоби розмірів №24/6, №24/8 та №10, а також придбати інше офісне приладдя.


Особливості витратного матеріалу


Степлер – це найпопулярніший прилад для скріплення аркушів паперу. Його використовують у кожному офісі і навіть у друкарнях. Серед стосів звітів і папок на столі кожного учня ви побачите степлер, який не працює без скоб.


Компанія Буромакс випускає не лише якісні канцтовари, а й розхідники до них. Ціна на скоби для канцелярського степлера залежить від параметрів виробів:  • калібру дроту;

  • довжини ніжки;

  • марки сталі.


Український бренд випускає скоби із жорсткої основи, завдяки якій вони легко пробивають аркуші паперу та надійно скріплюють їх між собою. Витратні матеріали не ламаються і не гнуться при правильному підборі моделі степлера.


Як зробити вигідну покупку недорого


В онлайн магазині Buromax ви знайдете найкращі дужки для степлера. Функціональні розхідники відповідають вимогам якості, надійно скріплюють папір та не руйнують цілісність офісних зшивачів. Один з важливих параметрів вибору пристрою – кількість листів, що одночасно пробиваються, але існують і інші критерії, які не варто залишати без уваги:  • кількість елементів в упаковці;

  • колір корпусу;

  • розмір.


Витратні матеріали від українського бренду постачаються у вигляді цілісних блоків, які під час транспортування не розбиваються на складові. Це сприяє безперебійному процесу скріплення звітів.


Рекомендуємо застосовувати вбудовані фільтри у процесі вибору кріпильної деталі. Також ви можете виставити прийнятний діапазон цін, щоб миттєво виявити відповідні статті. Купити скоби для степлера Українського виробництва Буромакс допоможуть компетентні консультанти. З їх допомогою ви підберете канцтовари, характеристики яких вас задовольнять.

Звичайно, ви можете прийти за покупкою в будь-який стаціонарний магазин, але краще співпрацювати з офіційним дилером канцелярської продукції Буромакс. Ми реалізуємо роздрібні розхідники та оптом з доставкою в будь-яке місто країни.Поширені запитання:
Що таке скоби для степлера?
Скоби для степлера - це маленькі металеві кліпси у формі напівкруглих дротяних петель, які використовуються разом зі степлером для зшивання паперів та інших матеріалів.
Для чого застосовуються скоби для степлера?
Скоби для степлера використовуються для зшивання аркушів паперу або інших матеріалів разом, створюючи більш компактні та організовані документи. Вони використовуються для створення брошур, журналів, звітів, листів та інших документів, де потрібне з'єднання кількох аркушів разом.
Де застосовуються скоби для степлера?
Скоби для степлера застосовуються широким колом людей у різних областях:  • Офісні працівники: вони використовують скоби для степлера для зшивання документів, форм, звітів та інших паперових матеріалів.

  • Школярі та студенти: скоби для степлера використовуються ними для зшивання та організації навчальних матеріалів, есе, проектів та інших завдань.

  • Персонал друкованих центрів: скоби використовуються для зшивання великих обсягів документів, брошур, книг та інших друкованих матеріалів.

  • Домашні користувачі: скоби для степлера можуть використовуватися для зшивання домашніх документів, рецептів, посібників та інших паперових матеріалів.


Скоби для степлера вставляються у відповідні отвори степлера, а потім натискається важіль, щоб скоба проникла через папір і загнулася на звороті, створюючи міцне з'єднання. Це дозволяє швидко та зручно зшивати документи та робити їх більш акуратними та компактними.

Скоби для степлера підібрати з ціною, котра починається з 4.85 гривень в брендовому інтернет-магазині Buromax. Доставка напряму зі складу любої позиції з каталогу офісне приладдя доступна у Буча, Біла Церква или Бориспіль, а також інші міста України найкращим для клієнта способом.
Кнопки і шпильки Лінійки
[alert text]