0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Ручки масляні

Масляна ручка - це пишуча приналежність з великою кількістю переваг. З її допомогою можна отримати виразні лінії, які не втратить своєї яскравості з часом. Візуально такий виріб дещо відрізняється від кулькової ручки, чим також привертає увагу. Особливості конструкції пов'язані з наявністю ширшої та найдовшої пасти.


Масляне чорнило швидше витрачається, але ним набагато зручніше виводити літери. Вони мають сукупність переваг гелевих і кулькових пишучих предметів. Знижений ступінь в'язкості туші на руку школярам, ??тому що ймовірність милуватися ляпками в зошиті і на долонях значно знижується. На цій сторінці ви можете підібрати стильні письмові аксесуари Buromax, щоб зробити робочий чи навчальний процес максимально комфортним, при цьому насолодитися перевагами канцтоварів вітчизняного бренду.


Асортимент масляних ручок Buromax


Масляна основа чорнила вигідно відрізняє ручки цієї категорії. Гарні та виразні літери надовго залишаються первозданними на аркуші паперу, а незначна дія води не розмиває написаний текст. Якщо ви вирішили зробити вигідну покупку, обов'язково скористайтесь фільтрами для вибору компактного ділового помічника:  • колір корпусу – зелений, чорний, червоний синій;

  • вид – неавтоматична;

  • можливість заміни стрижня – так/ні;

  • кількість в упаковці;

  • матеріал корпусу – пластик;

  • товщина лінії;

  • колір чорнила.


У інтернет-магазині Buromax купити масляний стрижень вдасться разом із ручками. У великому асортименті знайдеться чорнило потрібного кольору, а також модернізовані корпуси приладдя з рифленням для додаткової зручності експлуатації. Їх дуже зручно тримати в руці, особливо під час написання великих текстових обсягів.


Олійні ручки українського бренду виготовляються з кольоровими та прозорими корпусами. Деякі моделі оздоблені малюнком на поверхні. Замовити вироби можна в роздріб та оптом для цілого класу або окремого освітнього заходу.


Прорив у світі пишучого приладдя


Масляна ручка – це сукупність великої кількості переваг, які потрібні для комфортного, чистого та бездоганного листа. Її зручно тримати в руці, а для виведення літер не потрібно давити на конструкцію із зусиллям. У момент винаходу масляні ручки мали велику ціну, але зараз їхня вартість доступна кожному споживачеві.


Інтуїтивний інтерфейс та продумана структуризація товарів допомагає клієнтам швидко зробити вибір та оформити замовлення. Якщо ж виникли складнощі та питання, варто поспілкуватися з менеджерами магазину. Вони допоможуть знайти ідеальний варіант для роботи або навчання, здійснити покупку, а також ознайомлять з умовами оптової співпраці.


Олійна ручка обов'язково має бути в кишені сучасної людини. Навіть кілька таких аксесуарів полегшують виконання рутинних завдань та дозволяють насолоджуватися листом. Обирайте канцтовари від перевіреного українського бренду Buromax.

Поширені запитання:

Ручки масляні, що це?

Ручки масляні - це ручки, в яких використовується масляне чорнило.


Які бувають масляні ручки?

Ось деякі різновиди масляних ручок:  • Масляні ручки з кульковим наконечником: Ці ручки містять масляне чорнило і мають кульковий наконечник, як у кулькових ручок. Вони пишуть гладко та мають більш насичені кольори.

  • Масляні ручки з тонким наконечником: Ці ручки мають більш тонкий наконечник, що дозволяє створювати більш точні та детальні лінії. Вони зазвичай використовуються в мистецтві, малюванні та детальній роботі.


Де часто використовують масляні ручки?

Масляні ручки знаходять застосування у різних галузях, включаючи мистецтво, графічний дизайн, малювання та детальне оформлення. Вони часто використовуються професіоналами, художниками, архітекторами та людьми, які займаються мистецтвом та малюванням. Масляні ручки надають більш насичені та стійкі кольори, а також можливість створення тонких та детальних ліній.


Ручки масляні придбати з ціною від 4.98 гривень за штуку в магазині онлайн buromax.kiev.ua. Доставка зі складу любої позиції з колекції ручки доступна у Херсон, Краматорськ или Рівне і в інші населені пункти на території Украини службами-перевізниками.
На підставці Набори ручок
[alert text]