0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Папки на гумках

Школярам, ??студентам та офісним працівникам не обійтися без такого аксесуара для зберігання документації як . Лаконічна та функціональна система архівації – обов'язковий атрибут ділової людини, яка прагне систематизувати важливі папери. Почніть удосконалювати своє робоче місце разом із продукцією українського бренду Buromax!


Невід'ємний атрибут діловодства


– виріб із високотехнологічного поліпропілену. Це ключова перевага офісного інструменту перед паперовими портфелями, але є й інші переваги архівних папок із пластику:  • гарантія збереження цілісності паперу;

  • велика колірна різноманітність;

  • надійний механізм відкривання;

  • доступна ціна;

  • стійкість обкладинки до потрапляння прямих сонячних променів та крапель води.


Деякі моделі від українського виробника доповнені функціональними кишенями та іншими допоміжними елементами. Незамінні в робочому процесі вироби не потребують ретельного догляду, але наявність тканинного канта потребує більш акуратного відношення. Це доповнення є не просто прикрасою, а спеціальним механізмом, що забезпечує прозорим, чорним та кольоровим папкам захист від стирання. Воно збільшує термін служби конструкції під час використання у будь-яких умовах.


Як замовити канцтовари онлайн


Папка на резинці у магазині Буромакс допоможе вам організувати документообіг за мінімальних фінансових витрат. Пластикова система архівації – незамінний помічник вдома та в офісі. Документи для зберігання в ній не потрібно перфорувати, а підписати вміст вдасться на спеціальній етикетці на обкладинці. дуже просто, потрібно лише підбирати виріб за важливими для вас критеріями:  • формат;

  • тип замку;

  • кількість клапанів.


В асортименті інтернет-магазину представлені папки форматів А3, А4, А5 за доступною середньою ціною. Недорогі варіанти відповідають необхідним вимогам якості та санітарним нормам. Для покупців на сайті передбачено опцію порівняння артикулів. З її допомогою вдасться зробити оптимальний вибір, щоб не відкладати покупку папок на гумках з доставкою до Києва та інших міст України. Ми займаємося реалізацією канцелярського приладдя як в роздріб, так і оптом, тому не залишимо вас без вигідних пропозицій.

Поширені запитання:

Що таке папки на резинках?

Папки на гумках - це канцелярське приладдя, що є папками або файлами з гумками, які служать для безпечного зберігання та перенесення документів.


Які бувають папки на резинках?

Папки на резинках можуть бути різних розмірів та форм. Вони можуть мати одну або кілька гумок, які надійно фіксують документи усередині папки. Такі папки можуть мати прозорі кишені, поділки або вкладки для зручної організації та поділу документів.


Де використовуються папки на резинках?

Папки на резинках широко використовуються в офісах, школах, навчальних закладах та домашніх умовах. Вони ідеально підходять для зберігання та перенесення різних видів документів, таких як папери, звіти, презентації, реферати та інші паперові матеріали. Папки на резинках часто використовуються студентами, офісними працівниками, підприємцями та всіма, хто хоче мати зручний та безпечний спосіб організації та зберігання своїх документів.


Папки на гумках купити по ціні від 17.29 грн за одиницю в магазині BuroMAX. Швидка відправка усіх товарів з каталогу папки та системи архівації доступна у Олександрія, Бердянськ или Івано-Франківськ та інші міста на території Украини національними службами-перевізниками.
Системи для підвісного архівування
[alert text]