0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Папки-куточки

– ідеальний офісний інструмент для зберігання важливої ??документації із забезпеченням її захисту від ймовірних забруднень та пошкоджень. Онлайн магазин «Буромакс» пропонує величезний вибір офісних товарів на будь-який смак. Продукція українського бренду відповідає загальноприйнятим санітарним нормам та європейським стандартам якості. Купуючи лаконічну систему архівації, ви отримуєте надійне та стильне сховище для паперів.


Призначення папок


Куточки прийнято використовувати в офісах для тимчасового зберігання звітів. Цілісність документів забезпечує жорстка підкладка, а доступ до них не обмежується через відсутність фіксуючого механізму. Так зручно зберігати папери, із якими ведеться поточна робота. Це можуть бути звіти на підпис, клієнтські договори, роздруковані робочі матеріали або підготовлені до зборів тези.


Рекомендуємо купити прозору папку-куточок не лише офісним співробітникам, а й студентам. Освітній процес включає підготовку рефератів та звітів з лабораторних робіт, при цьому дуже важливо як правильно виконати завдання, так і акуратно оформити документацію по ньому. Величезна віртуальна вітрина монобрендового інтернет-магазину наповнена різними колірними варіаціями як пластикових папок для документів, так і звичайних картонних папок. Сині, жовті, червоні та інші відтінки можна використовувати, щоб сортувати матеріали за проектами та знаходити їх за першої потреби. Обираючи багатосекційні вироби, ви отримуєте багатофункціональну систему зберігання з додатковими перевагами.


Вибір та купівля канцтоварів


ТМ Buromax пропонує купити папки для паперу куточки оптом за доступною ціною та отримати необхідні для організації ефективного робочого процесу пристосування. Проста конструкція гарантує збереження первозданного виду вмісту навіть у процесі транспортування. Звичні формати підходять для сумок та ділових портфелів.


У процесі вивчення доступного до замовлення канцелярського приладдя не забудьте скористатися фільтрами та відібрати артикули за такими параметрами:  • кількість відділень;

  • тип обкладинки;

  • серія;

  • формат;

  • товщина;

  • щільність;

  • колір.


Оформляйте замовлення онлайн, щоб отримати канцелярські товари у Києві та інших містах України. Професійне обслуговування, вичерпні консультації менеджерів та вас приємно порадують.

Поширені запитання:

Що таке папки-куточки?

Папки-кутки - це канцелярське приладдя, що є куточками з картону або пластику, які служать для захисту кутів і країв документів від пошкоджень і стирання.


Які бувають папки-куточки?

Папки-куточки можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як картон, пластик або метал. Вони можуть мати різні кольори та розміри, щоб відповідати різним типам та розмірам документів.


Де використовуються папки-кутки?

Папки-кутки широко використовуються в офісах, бізнес-середовищі та домашніх умовах. Вони застосовуються для захисту кутів документів, книг, фотографій та інших паперових матеріалів від стирання та пошкоджень під час зберігання або перенесення. Папки-кутки можуть бути використані різними людьми, включаючи офісних працівників, студентів, дизайнерів та всіх, хто хоче зберегти свої документи у хорошому стані.


Папки-куточки придбати по вартості від 3.99 гривень в офіційному інтернет-магазині Buromax. Доставка напряму зі складу усіх позицій з каталогу папки та системи архівації можлива у Умань, Бердянськ или Бровари і в будь-які інші міста на території Украини національними службами-перевізниками.
З файлами Картонні
[alert text]