0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram info@buromax.kiev.ua
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Маркери перманентні, водостійкі

З завданням розмітки та нанесення важливих даних на скло, метал або деревину допомагають оперативно впоратися . Це найкращі інструменти для роботи на поверхнях різного типу. Ціна водостійких маркерів не б'є по гаманцю, а варіативність кольорів та технічних параметрів відповідає потребам найвибагливіших покупців.


Найкращий вибір для роботи та творчості


– ідеальне рішення для створення постійних малюнків на скляних, металевих та інших покриттях. Нанесені інструментом написи та замальовки на картоні, гумі, шкірі, дереві, пластмасі та кераміці відрізняються стійкістю до води. Для позбавлення від них необхідно скористатися спеціальними розчинами, у складі яких заявлений спирт. У звичайних умовах без докладання цілеспрямованих зусиль видалити позначки неможливо. Якщо ви вже ставите питання, скільки коштує перманентний маркер, просто загляньте в віртуальний каталог Buromax.


Вигідна онлайн покупка


У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий асортимент якісних канцтоварів від українського виробника. Якщо ви не знаєте, де , який довго прослужить та порадує глибоким кольором, радимо вивчити представлену на цій сторінці продукцію. Вона порадує доступною ціною та наступними перевагами: • відсутність хімічного запаху;

 • миттєве висихання;

 • точні та яскраві лінії;

 • стійкість написів до прямого сонячного проміння та підвищеної вологості.


Компактний офісний аксесуар можна використовувати для малювання та письма як на гладкому, так і на пористому покритті. При виборі виробу на сайті варто скористатися вбудованими фільтрами, щоб здійснити вибір за такими критеріями: • основа чорнила;

 • товщина лінії;

 • матеріал корпусу;

 • колір.


Наш інтернет-магазин Буромакс займається реалізацією якісних канцтоварів, які потрібні в будь-якому офісі та будинку. Ми пропонуємо купити недорогі водостійкі інструменти для малювання від українського виробника. Оформити замовлення на сайті можуть мешканці Києва та інших міст України. Доставка компаніями-перевізниками не займає багато часу. За кілька днів після оформлення покупки щасливий клієнт отримує замовлений товар. Не забувайте про можливість отримати професійну консультацію у менеджерів у разі виникнення питань щодо продукції.

Поширені запитання:

Маркери перманентні та водостійкі, що це?

Маркери перманентні та водостійкі – це маркери, які створюють непорушні та стійкі до стирання написи на різних поверхнях.


Які бувають маркери перманентні водостійкі?

Ось деякі різновиди таких маркерів: • Маркери для письма на папері: Це перманентні маркери, які забезпечують стійкість та довговічність написів на звичайному папері. Вони часто використовуються для підпису та маркування документів, створення постерів та рекламних матеріалів.

 • Маркери для письма на пластику та металі: Ці маркери розроблені спеціально для письма на пластикових та металевих поверхнях. Вони забезпечують стійкість до стирання, води та інших впливів, що робить їх ідеальними для маркування предметів, упаковки та технічних деталей.

 • Маркери для письма на склі: Ці маркери призначені для письма на скляних поверхнях, таких як вікна, дошки та дзеркала. Вони мають особливу формулу, яка забезпечує стійкість до вологи та сонячного світла, дозволяючи створювати довговічні та яскраві написи на склі.


Де використовує перманентні маркери?

Маркери перманентні та водостійкі використовуються у різних сферах та областях. Вони корисні для маркування та ідентифікації предметів, підпису документів, створення вивісок та рекламних матеріалів. Їх використовують офісні працівники, навчальні заклади, виробничі компанії, художники, а також у повсякденному житті для різних маркувань та творчих проектів.


Маркери перманентні, водостійкі вибрати та придбати по ціні від 3.82 гривень за одиницю в монобредовому магазині buromax.kiev.ua. Відправка і доставка любої позиції з категорії в каталозі виробника маркери можлива в Мелітополь, Запоріжжя или Вишневе та інші куточки в межах України кращим способом для клієнта.
Для виділення тексту
[alert text]
Шановні відвідувачі!

На сайті ведуться технічні роботи та можуть спостерігатися проблеми з оформленням замовлення. У робочий час магазину замовлення можна зробити по телефону або через зручний для вас месенджер. Дякую за розуміння!