0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Серветки

Професійна кухня – це не тільки дороге обладнання, меблі та інструменти, але й достатній запас практичних витратних матеріалів. Особливу увагу варто приділити вибору сервірувальних паперових серветок. Вони знадобляться для очищення столу та інших робочих поверхонь, а також сервірування та своєчасного очищення рук. Перший прототип цього пристосування з'явився за часів Стародавнього Єгипту, а різноманітність кольорових виробів із паперу зафіксована понад 100 років тому. Зараз паперовими серветками для рук користується кожна людина, а раніше вони були атрибутом сервування, доступним тільки багатим людям.


Однотонний або кольоровий паперовий столовий товар стане вам у нагоді в побуті, а також у кафе, ресторані або їдальні. Дотримуватися необхідних правил гігієни допоможе інтернет-магазин Buromax . Багатошарові та одношарові вироби представлені в широкому асортименті, їх можна придбати оптом.


Білі паперові серветки від Buroclean


Коробка паперових серветок – це товар, який варто купити в нашому магазині. Витратний матеріал добре вбирає вологу, підходить для усунення харчових забруднень та є незамінним атрибутом домашнього застілля або пікніка. Його можна просто використовувати або формувати різні фігурки для красивого сервірування столу.


Вибір паперових серветок за доступною ціною починається з визначення мети їх експлуатації. Цей фактор впливає на бажаний розмір, колір та кількість шарів, які найкраще впораються з поставленим завданням.Практичні дрібниці з паперу – знахідка для використання вдома та в місцях громадського харчування.


Паперова одноразова серветка: різноманітність товарів


Прагнення купити столові паперові серветки варто об'єднати з розпізнаванням відмінностей продукції, що виготовляється українським брендом:  • Форма – товар випускається у вигляді квадратів та прямокутників;

  • Кількість шарів – одношарового варіанта достатньо, щоб сервірувати стіл та впоратися з незначними плямами на ньому, а ось для косметичних, стоматологічних та інших комерційних цілей слід звернути увагу на двошарові моделі;

  • Рельєф – вважається, що наявність опуклостей на поверхнях допомагає швидше вбирати вологу;

  • Колір – вибирається в стилістиці заходу, допустимо нанесення фірмового логотипу або візерунка на матеріал.


Однотонні паперові серветки – це одноразова продукція, яку варто купити для підвищення власного комфорту. З їх допомогою ви зможете очистити руки та забути про прання тканинних рушників, а це призведе до економії часу, а також прального порошку. До того ж, волокна швидко розчиняються після утилізації, а отже, не завдають шкоди навколишньому середовищу.


Купити одноразовий аксесуар для сервірування на стіл


Паперові серветки в коробці можна купити для оформлення та гігієнічних цілей. Найбільший попит серед покупців інтернет-магазину Buromax мають однотонні варіанти. Вони мають доступну ціну, а оптова закупівля відкриває вигідніші умови співпраці.Інтуїтивний інтерфейс сайту дозволяє знайти відповідний артикул за лічені хвилини. Для цього слід використовувати доступні фільтри:  • кількість в упаковці – до 500 шт;

  • кількість шарів – 1,2;

  • розмір;

  • колір – білий.


Ціна паперових серветок на стіл дозволяє купити їх кожному споживачеві, завдяки чому всі можуть придбати незамінну дрібницю для підтримки гігієни. Для оформлення замовлення варто заповнити корзину або зв'язатися з менеджерами за телефоном. Доставка госптоварів Buroclean здійснюється у всі населені пункти України.

Поширені запитання:

Що таке серветки?

Серветки - це м'які та гнучкі тканинні чи паперові вироби, що використовуються для очищення, витирання та усунення бруду чи рідини.


Які серветки бувають?

Ось кілька видів серветок:  • Вони виготовлені з м'якого паперу і призначені для одноразового використання. Паперові серветки: часто використовуються в ресторанах, кафе, будинках та офісах для очищення рук, усунення плям або протирання поверхонь.

  • Серветки тканини: Вони виготовлені з м'якої тканини, такої як бавовна або мікрофібра, і можуть бути багаторазовими. Тканинні серветки застосовуються для очищення скла, дзеркал, меблів та інших поверхонь. Вони часто використовуються у домашньому господарстві, автомобілях, офісах та інших місцях.


Де використовують серветки?

Серветки широко застосовуються у різних сферах та обстановках. Їх використовують у домашньому господарстві, ресторанах, кафе, офісах, автомобілях, медичних закладах та інших місцях. Люди різного віку та професій можуть використовувати серветки для підтримки чистоти та гігієни, а також для усунення різних забруднень та плям.


Серветки вибрати з мінімальною вартістю від 32.94 гривень в інтернет-магазині ТМ «Буромакс». Доставка усіх товарів з категорій та підкатегорій господарські товари доступна у Хмельницький, Бердянськ или Запоріжжя і в будь-які інші міста в кордонах Украини зручним для клієнта способом.
Рукавички господарські Пакет-струна
[alert text]