0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Ручки

Тонкий слід на папері - величезний в історії


У далекому минулому люди використовували дивовижні засоби для зображення символів: каміння, палиці та навіть кістки. Першим прототипом сучасної ручки було перо, виготовлене із очеретяного стебла. Протягом сотень років ручка неодноразово змінювала вигляд, а розвиток технологій відсунув письмо на другий план. Все ж таки вражаючі темпи глобальної комп'ютеризації не зробили канцелярські ручки менш затребуваними в побуті та на роботі.


Сучасний асортимент ручок Буромакс


Перед тим як купити ручку слід вивчити всі пропозиції на ринку. Компанія Buromax випускає моделі з відмінним функціоналом, будовою та зовнішнім виглядом. Завдяки спеціально розробленим формам ручки для письма в Києві не ковзають у руці і відмінно підходять для комфортного письма. Знайти потрібну річ допоможе коротка класифікація продукції. Величезний асортимент канцелярії в інтернет-магазині включає наступні типи ручок:

 • Роллерні (Roller Pen) з пишучим вузлом у вигляді кульки та стрижнем, заповненим гелеподібною речовиною;

 • Кулькові (Ball Pen) з додаванням спеціальних речовин у пасту для зменшення її густини. Забезпечують легке та м'яке писання;

 • Капілярні (Liner). Працюють за принципом маркера або фломастера. Можливість повторної заміни стрижня не передбачена;

 • Пір'яні (Fountain Pen) зі змінними капсулами або стрижнем для заправки чорнилом. Відповідний варіант для вироблення почерку в молодших класах. Виготовляються три варіації чорнильних ручок, що відрізняються ступенем відкритості пера.


  • Ви можете замовити пишучі приладдя Бюромакс для запису спогадів та важливих справ прямо зараз на цьому сайті. Скористайтеся кошиком, формою «Купити в один клік» або зателефонуйте нам на будь-який із зазначених у контактах номерів!


   Оригінальні рішення від виробника


   Найчастіше для ведення офісних та особистих записів використовується чорнило синього та чорного кольорів. Саме ці відтінки найбільш контрастно виглядають на білому папері. Їх заведено вважати універсальними. У нашому магазині ви можете придбати ручки оптом будь-якого кольору. Серед великого асортименту продукції, що поставляється, вдасться знайти різні відтінки паст, які підійдуть не тільки для документації, але і для образотворчого мистецтва.


   В інтернет-магазині вдасться оптом та в роздріб для підписання договорів, ведення особистих записів та освоєння каліграфії. Різні моделі за доступною ціною стануть універсальними помічниками у різних ситуаціях.

   Поширені запитання:

   Що таке ручки?

   Ручки – це інструменти для письма, які широко використовуються у повсякденному житті та офісній роботі. Ось деякі типи ручок:


   Які бувають ручки?


   • Кулькові ручки: Це найбільш поширений тип ручок, які використовують кульковий механізм для виділення чорнила. Вони доступні в різних кольорах та товщинах листа, ідеально підходять для загального використання.

   • Гелеві ручки: Ці ручки також працюють за принципом кулькового механізму, але використовують гелеве чорнило. Вони мають більш плавний лист і пропонують багаті і яскраві кольори.

   • Пір'яні ручки: Пір'яні ручки мають металеве перо, яке занурюється в чорнило. Вони створюють елегантний та плавний лист і зазвичай використовуються для особливих випадків або в мистецтві.

   • Маркерні ручки: Це ручки з міцним і яскравим чорнилом, які дозволяють робити виділення, підписи та малюнки. Вони часто використовуються в офісах, школах та в галузі мистецтва та дизайну.


   Де використовують ручки?

   Ручки використовуються практично всюди, включаючи офіси, школи, навчальні заклади, будинки та громадські місця. Вони є невід'ємною частиною письмової комунікації та записів, використовуються для підписів, нотаток, документації, малювання та інших завдань, де потрібний письмовий вираз.


Ручки вибрати та купити з вартістю від гривень за штуку в магазині онлайн ТМ «Бюромакс». Доставка любих продуктів з категорій та підкатегорій письмові приладдя можлива у Миколаїв, Кривий Ріг или Краматорськ і в будь-які інші міста України зручним для клієнта способом.
Маркери Лінери, ролери, рапидографи
[alert text]