0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Одноразовий посуд

Одноразовий посуд – це господарський товар, який активно використовується на виїзних заходах, дитячих святах, пікніках, у кафе, а також продається в магазині Buromax через інтернет. У цій категорії розміщена незамінна продукція, що стала чудовою альтернативою керамічним тарілкам, чашкам, а також металевим столовим приладам. Невагомі аналоги, що не потребують миття, відмінно справляються з призначенням. Вони виготовляються із безпечної сировини та дозволяють заощадити на ресурсах при організації масштабних свят.


В інтернет-магазині ведеться продаж одноразового посуду та інших господарських товарів Buroclean. Вартість виробів залежить від їх типу, використовуваного матеріалу та технічних параметрів. Пам'ятайте, що пластикові тарілки та склянки розраховані на одноразове використання. Їх не варто експлуатувати кілька разів, тому що захисний шар руйнується, підтверджуючи необхідність надіслати використаний товар на утилізацію. Доступна ціна одноразового посуду на сайті дозволяє замовити його в необхідних кількостях із турботою про свою безпеку.


Якісний одноразовий посуд на замовлення


Український виробник Buroclean випускає якісний одноразовий пластиковий товар для застосування з харчовими продуктами. Він має доступну ціну, а реалізація можлива як роздріб, так і оптом. Для зберігання виробів не потрібні специфічні умови, а задумані експлуатаційні властивості зберігаються необмежений час.


Бажання замовити одноразовий посуд пов'язане з його численними перевагами:  • після використання підлягає утилізації, а не очищенню від забруднень;

  • високий рівень гігієнічності, оскільки розпакування відбувається безпосередньо під час пікніка, а кожна тарілка використовується лише однією людиною;

  • компактність та легка вага не викликають труднощів із зберіганням та перевезенням;

  • вироби не можуть побитися та травмувати гострими осколками;

  • виготовляється з гіпоалергенної та безпечної сировини;

  • легко підбирається в потрібній гамі до сервірування столу.


Тарілки та стакани з ПВХ чудово переносять температурні перепади, тому гаряча їжа в них не втратить свій смак. Все ж таки занадто гарячі рідини краще не наливати, щоб не обпалити пальці через тонку пластмасову оболонку.


Роздріб – це чудовий спосіб купити якісний одноразовий посуд для домашнього використання, для більш масштабних закупівель передбачено опт. Постійна співпраця з інтернет-магазином Buromax призводить до отримання вигідних знижок на оптові партії канцтоварів та господарських товарів високої якості.


Купити одноразовий пластиковий посуд від виробника Buroclean


Далеко не всі знають історію винаходу та розповсюдження одноразового посуду, доставка якого зараз можлива до будь-якого населеного пункту країни. На початку минулого століття США зіштовхнулися з проблемою високої смертності дітей. Виявилося, що інфекційні захворювання стрімко поширювалися через звичайний посуд. Саме тоді вперше склянки було замінено конусами з картону. Трохи пізніше з'явилися перші прилади, тарілки та контейнери, які представлені широкою кількістю товарів у наші дні. Фуршет, пікнік та будь-яка інша подія потребує менше ресурсів, якщо ви вирішуєте купити одноразовий посуд для нього.


Вся Україна, включаючи Київ, може купити одноразовий посуд та перетворити процес організації виїзних подій на справжню казку. Підберіть у цій та інших категоріях каталогу універсальний, практичний та доступний за вартістю господарський інвентар. Вам не потрібно ходити по магазинах, щоб знайти ефективні миючі засоби та витратні матеріали, адже необхідну продукцію вдасться замовити у два кліки на сайті Buromax.

Поширені запитання:

Одноразовий посуд, що це?

Одноразовий посуд – це посуд, призначений для одноразового використання.


Які види одноразового посуду?

Ось деякі види одноразового посуду:  • Одноразові склянки: Пластикові або паперові склянки, які використовуються для подачі напоїв, як у гарячому, так і холодному вигляді. Вони популярні на пікніках, у кафе, ресторанах, на заходах та в офісах.

  • Одноразові тарілки: Пластикові та паперові тарілки, які використовуються для сервірування та подачі їжі. Вони широко поширені на святах, буфетах, фаст-фудах та інших місцях, де зручність та швидкість обслуговування відіграють важливу роль. О

  • дноразові прилади: Вилки, ложки, ножі та інші прилади, виготовлені з пластику або біорозкладних матеріалів. Вони використовуються для зручності їжі на виніс, пікніках, кемпінгах, фаст-фудах та інших місцях, де немає потреби у багаторазових приладах.


Де використовують одноразовий посуд?

Одноразовий посуд використовується у різних місцях та сферах. Її часто можна зустріти у кафе, ресторанах, фаст-фудах, фуд-кортах, готелях, на пікніках, в офісах та на заходах. Вона зручна у використанні, економить час на миття посуду та широко застосовується там, де потрібне швидке та зручне обслуговування.


Одноразовий посуд придбати з мінімальною вартістю від гривень за штуку в монобредовому магазині buromax.kiev.ua. Швидка відправка любих продуктів з колекції виробника господарчий інвентар доступна у Хмельницький, Кам'янець-Подільський или Біла Церква та інші міста по всій Україні зручним для клієнта способом.
Миючі засоби
[alert text]