0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Одноразові стакани

Паперові та пластикові одноразові склянки дуже популярні в багатьох країнах. Вони мають достатню кількість переваг для завоювання споживачів на українському та зарубіжному ринках. Кожен з нас у будь-який момент прогулянки може зайти в кав'ярню, щоб отримати смачний та ароматний напій у паперовій посудині, представленій у широкому асортименті на цій сторінці.


Для одноразових склянок з паперу властиві такі переваги: • екологічний склад – підбираються компоненти, що підлягають вторинній переробці з подальшою утилізацією;

 • безпека – при нагріванні ємність не виділяє токсичного запаху та не впливає на якість вмісту;

 • практичність – гофрована накладка не дає посудині вислизнути, а ще її не потрібно мити;

 • мінімальна теплопровідність – вироби не сильно нагріваються, завдяки чому вживати напої стає максимально зручним;

 • гігієнічність – не підлягають повторному використанню;

 • естетичний вигляд і приємна експлуатація – торкатися картону набагато приємніше, ніж холодної керамічної чашки;

 • ефективний рекламний хід – на поверхні можна друкувати логотипи, слогани та будь-які малюнки, щоб привернути увагу споживачів до компанії та покращити її впізнаваність серед торгових марок.


Одноразовий паперовий стаканчик бренду Buroclean виробляється з найтоншого картону, що підлягає термічній обробці, а також ламінації, тип якої вибирається залежно від артикулу виробу в категорії одноразового посуду.


Замовити одноразові стаканчики в магазині Buromax


Купити одноразові стаканчики 200 мл на сайті можна з різних матеріалів. Популярний посуд випускається у двох різновидах: • Паперова – приваблює екологічністю, стильним зовнішнім виглядом. Підходить для нанесення фірмових логотипів та малюнків, при цьому підлягає тривалому зберіганню;

 • Пластикова – має доступну ціну, широку колірну гаму. Відрізняються компактністю, легкою вагою, міцністю. Призначається для одноразового застосування без подальшого очищення з постачанням в утилізацію.


Найбільшим попитом серед одноразових пластикових склянок користуються вироби ємністю 200 мл. Їх найчастіше використовують для гарячих напоїв, які прийнято заварювати та подавати з різною температурою води. Моделі цього обсягу мають доступну вартість та не викликають незручностей у процесі експлуатації.


Асортимент одноразового посуду від Buroclean (Україна)


Купити одноразові стаканчики у місті Київ та інших населених пунктах можна для різних цілей. Використання для прохолодних та гарячих напоїв – не єдиний спосіб застосування лаконічного та сучасного товару. Пластиковий стакан - це відмінна ємність для круп, молочних продуктів, а також невеликих деталей, які, можливо, розкидані по всьому гаражі. Це не просто посуд, з якого можна пити, а й відмінний спосіб просування бренду у колі зацікавлених вашим типом продукції осіб.


Ціна одноразових стаканчиків вказана на сайті. Для їх вибору можна використовувати вбудовані фільтри. Відфільтруйте доступну до замовлення продукцію за такими критеріями: • кількість в упаковці – від 20 до 100 шт;

 • матеріал – папір, картон, пластик;

 • обсяг – від 180 мл до 500 мл;

 • особливість – гофра;

 • колір – прозорий, білий.


Одноразові пластикові та картонні склянки виробництва України продаються в роздріб та оптом. Покупці можуть замовити їх для домашнього та комерційного використання. За бажання укласти співпрацю та оформити оптове замовлення варто звернутися до менеджерів. Для цього достатньо залишити свій номер у спеціальній формі на сайті Buromax і дочекатися дзвінка у вказаний вами час. Запасайтеся всіма необхідними господарськими товарами за доступними цінами в одному місці!

Поширені запитання:

Одноразові склянки, що це?

Одноразові склянки – це склянки, призначені для одноразового використання.


Які бувають одноразові склянки?

Ось деякі види одноразових склянок: • Пластикові склянки: Виготовлені із міцного пластикового матеріалу. Їх можна знайти в різних розмірах та обсягах, починаючи від маленьких стаканчиків для напоїв до більших склянок для гарячих та холодних напоїв. Вони широко використовуються на пікніках, кафе, ресторанах, фаст-фудах, офісах та інших місцях.

 • Паперові склянки: Виготовлені із стійкого паперу із внутрішнім покриттям, яке запобігає протіканню рідини. Паперові склянки також доступні в різних розмірах та об'ємах і можуть використовуватись для гарячих та холодних напоїв. Вони популярні на заходах, у кафе, ресторанах, фуд-кортах та офісах.


Де використовують одноразові склянки?

Одноразові склянки використовуються у різних місцях та сферах. Їх використовують на пікніках, у кафе, ресторанах, фаст-фудах, офісах, на заходах, спортивних заходах та інших місцях, де потрібен зручний та гігієнічний спосіб подачі напоїв. Вони дозволяють уникнути необхідності миття склянок після використання та зручні для швидкого обслуговування.


Одноразові стакани вибрати по вартості від 32.88 грн в магазині ТМ «Бюромакс». Доставка зі складу любої позиції з каталогу одноразовий посуд доступна у Мелітополь, Умань или Вишгород та інші куточки в межах України зручним для клієнта методом.
Ножі
[alert text]