0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram info@buromax.kiev.ua
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Дошки для маркера та крейди

Поширені запитання:

Що таке дошки для маркерів?

Дошки для маркера - це поверхні, призначені для письма та малювання маркерами. Вони забезпечують зручне та легке створення та стирання тексту або зображень.


Які бувають дошки для маркерів?

Дошки для маркера можуть бути різних типів та розмірів. Найбільш поширені види включають магнітні та скляні дошки. Деякі з них мають рамки для зручності кріплення на стіну, інші можуть бути переносними або настільними.


Де використовують дошки для маркера?

Дошки для маркера широко застосовують у навчальних закладах, офісах, тренінгових центрах, конференц-залах, ресторанах та інших місцях. Вони використовуються викладачами, тренерами, спікерами, підприємцями та іншими людьми, яким необхідно візуально надавати інформацію, проводити презентації, пояснювати концепції або записувати нотатки. Дошки для маркера забезпечують простий та ефективний спосіб спілкування та обміну інформацією з аудиторією.


Дошки для маркера та крейди вибрати та придбати по вартості від 373.96 гривень в магазині BuroMAX. Швидка відправка любих товарів з категорії в каталозі виробника презентаційне обладнання можлива у Івано-Франківськ, Біла Церква или Маріуполь і в інші райони в межах України любими перевізниками та кур'єрськими службами.
Аксесуари для презентаційного обладнання Коркові дошки
[alert text]
Шановні відвідувачі!

На сайті ведуться технічні роботи та можуть спостерігатися проблеми з оформленням замовлення. У робочий час магазину замовлення можна зробити по телефону або через зручний для вас месенджер. Дякую за розуміння!