0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Фліпчарти

Співробітники офісів постійно обговорюють різні ідеї та питання разом зі своїми керівниками. – оптимальне рішення для презентації основних ідейних тез. Вона використовується для закріплення паперу для фліпчарту притискною планкою. В результаті листи можна перевертати та відривати, не відволікаючись від інформаційно наповненого виступу.


Як користуватися офісним фліпчартом?


Під час доповіді з магнітно-маркерною дошкою бажано розташовуватися ліворуч від неї, оскільки погляд публіки фокусується саме в цьому напрямку. Тільки використання великого шрифту допоможе побачити інформацію глядачам останніх рядів. Іноді літери краще замінити малюнком або схемою для більшої доступності та розуміння, а також креативності.


Якісний ніколи не перекоситься і не впаде, і навіть як запобіжний засіб його не потрібно зайвий раз притримувати. При необхідності змінити кілька локацій під час події краще вибрати пристрій на коліщатках для більш швидкого та зручного переміщення між кабінетами та залами.


Фліпчарт мобільний та стаціонарний: як вибрати?


Офісний мольберт для маркера – це обличчя офісу і має бути стильним і лаконічним рішенням.При виборі маркерного гаджета, який ідеально впишеться в робочу атмосферу, потрібно орієнтуватися не тільки на його зовнішній вигляд та загальну зручність, але й такі параметри:


  • орієнтація;

  • розмір (оптимальний варіант – 70 на 100 см);

  • тип (стаціонарний або мобільний);

  • матеріал рамки конструкції (пластик, алюміній);

  • можливість фіксації паперових аркушів;

  • функціональні особливості (двостороння робоча поверхня, штатив-тренога).


Вибирайте дошку, яка ідеально підійде під ваші індивідуальні потреби, а якщо не можете визначитися – звертайтеся за допомогою до компетентних менеджерів.


Покупка канцелярії онлайн


Якщо ви бажаєте , ознайомтеся з асортиментом нашого інтернет-магазину. У каталозі представлена ??продукція для різноманітних завдань. Доставка товару можлива не тільки по Києву, а й до інших міст. Визначтеся з рішенням, оформлюйте замовлення і вже за кілька днів отримайте обраний артикул.


Виробник Buromax ідеально поєднує у своїй продукції ціну та якість. Купуючи дошку за доступною вартістю, можна не сумніватися в її якості та довговічності. Вітчизняна канцелярія доступна для кожного споживача!

Поширені запитання:

Що таке фліпчарти?

Фліпчарти – це великі переносні дошки на тринозі, призначені для записів та презентацій під час зборів, тренінгів чи презентацій. Вони забезпечують зручний простір для письма, малювання та відображення інформації на великій поверхні.


Які бувають фліпчарти?

Фліпчарти можуть мати різні розміри та стилі. Вони зазвичай складаються із паперового блоку, прикріпленого до дошки, яку можна легко перевертати для створення нової сторінки. Дошки можуть бути двосторонніми, з одного боку білими для використання маркерів, а з іншого боку з сіткою або лініями для записів. Тринога зазвичай має регульовану висоту, щоб відповідати потребам користувача.


Де використовують фліпчарти?

Фліпчарти широко використовуються на робочих місцях, конференц-залах, навчальних закладах та інших місцях, де проводяться збори, презентації, тренінги та навчальні заходи. Вони користуються популярністю серед викладачів, тренерів, менеджерів, презентаторів та інших професіоналів, яким потрібно візуально подати інформацію та взаємодіяти з аудиторією. Фліпчарти також можуть бути використані для творчих процесів, мозкового штурму та планування проектів.


Фліпчарти купити по ціні від 2076.99 грн за одиницю в магазині buromax.kiev.ua. Доставка зі складу товарів з колекції презентаційне обладнання можлива в Рівне, Вишневе или Буча і в будь-які інші міста України потрібними клієнту службами-перевізниками.
Бейджи Аксесуари для презентаційного обладнання
[alert text]