0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Маркери

Найпопулярнішою приналежністю для листа вважається ручка, але останнім часом значно збільшився попит на маркери, які можуть використовуватись для різних цілей. У нашому інтернет-магазині на вас чекає велика різноманітність канцелярських приладь, що пишуть, за доступними цінами. Поштучні пропозиції та набори за доступною ціною порадують кожного клієнта, який вибирає продукцію вітчизняного виробника.


Водостійке приладдя для письма


Маркери перманентні представлені різними колірними рішеннями. З їхньою допомогою можна декорувати одяг, іграшки, подарунки та інші предмети. Недорого купити вироби цієї категорії варто, щоб оцінити численні переваги:  • відсутність втрати кольору при довготривалому впливі вологи та прямих сонячних променів;

  • екологічна безпека;

  • моментальне висихання;

  • ідеальне нанесення без розтікання на папір, скло, метал, кераміку, шкіру та дерев'яні поверхні;

  • стійкість до стирання.


При виборі перманентного фломастера варто звернути увагу на колір, товщину лінії та матеріал корпусу. Це найважливіші чинники, що впливають функціональність пристосування. Товсті та тонкі моделі призначені для різних цілей.


Для виділення текстової інформації


Маркер-текстовидільник Буромакс – незамінний помічник під час роботи з великим обсягом документів. З його допомогою зручно фіксувати увагу на конкретних тезах і висувати першому плані важливі текстові фрагменти. Використання виробів світлих відтінків дозволяє не просто підкреслювати пропозиції, а вести лінії поверх надрукованого матеріалу. У разі обробки великого тексту краще відразу придбати товари з червоним, синім, зеленим та чорним стрижнем для поділу рядків за різними критеріями.


Текстові виділення підходять не тільки для вирішення робочих завдань, їх легко застосувати у творчості. Наприклад, подібними інструментами можна штрихувати фон, зафарбовувати фрагменти схем, промальовувати орнаменти і навіть прикрашати блокноти.


Для CD та DVD


У каталозі Буромакс знайшлося місце для маркерів для підпису дисків. Вони застосовуються для систематизації носіїв з аудіо та відеоматеріалами, а також іграми та комп'ютерним софтом. Купити канцелярський маркер для дисків в онлайн магазині варто, щоб не пошкоджувати скляні та пластикові поверхні. Нанесена виробом на спиртовій основі позначка не стирається, її не потрібно оновлювати. Лінія шириною 0.6 мм може бути червоною, чорною або синьою залежно від вибраного товару.


Обирайте якісне письмове приладдя за доступною ціною. Поодинокі вироби та цілі набори канцтоварів чекають на клієнтів з Києва та інших міст України. Сертифікована продукція – ідеальний варіант для написання коротких нотаток та проведення довгих ліній.Виділяйте тези, маркуйте носії інформації та проводьте творчі експерименти з екологічно безпечною продукцією Буромакс!

Поширені запитання:

Що таке маркер?

Маркери - це інструменти для письма та малювання, які широко використовуються для різних цілей.


Які бувають маркери?

Ось деякі типи маркерів:  • Постійні маркери: Ці маркери мають міцне та водостійке чорнило, яке не змащується і не вицвітає. Вони ідеально підходять для використання на різних поверхнях, включаючи папір, картон, пластик, скло та метал.

  • Маркери на спиртовій основі: Ці маркери містять чорнило на спиртовій основі, які швидко сохнуть і мають яскраві та насичені кольори. Вони часто використовуються в мистецтві та дизайні для створення яскравих та виразних робіт.

  • Маркери-фліпчарти: Ці маркери мають спеціальні чорнила, які легко витираються з фліпчартових та білих дощок. Вони часто застосовуються у презентаціях, тренінгах та веденні занять.

  • Маркери для текстилю: Ці маркери призначені для малювання та розфарбовування на текстильних матеріалах, таких як футболки, сумки або скатертини. Вони зазвичай мають перманентне чорнило, яке фіксується теплом і може бути стиратися без зникнення кольору.


Де використовують маркери?

Маркери використовуються в офісах, школах, навчальних закладах, мистецьких студіях, презентаціях, заходах та домашній обстановці. Їх використовують люди різного віку для малювання, позначення, підписів, виділення тексту, створення ілюстрацій та інших креативних проектів.


Маркери підібрати по ціні від грн в онлайн-магазині ТМ «Буромакс». Відправка і доставка любих товарів з категорії в каталозі виробника письмові приладдя доступна в Ужгород, Чернівці или Мукачево, а також в будь-які інші населені пункти в межах України ннайбільш відповідним способом.
Олівці Ручки
[alert text]