0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Етикет-пістолет (маркувальник)


Поширені запитання:Що таке етикет-пістолет (маркіратор)?
Етикет-пістолет, також відомий як маркиратор, це ручний пристрій, призначений для нанесення самоклеючих етикеток на різні поверхні. Він зазвичай складається з ручки з механізмом подачі етикеток та спеціального аплікатора для нанесення етикетки на поверхню.


Де використовують етикет-пістолет (маркіратор)?
Етикет-пістолети знаходять застосування в різних галузях та сферах діяльності, в яких потрібне швидке та зручне нанесення етикеток. Їх використовують у роздрібній торгівлі, складських господарствах, логістиці, виробничих підприємствах, а також в організаціях, що займаються маркуванням та пакуванням товарів.


Як поміняти стрічку на етикет пістолеті?
Щоб замінити стрічку в етикет-пістолеті, виконайте такі кроки:  • Відкрийте кришку або задню панель пістолета, щоб отримати доступ до механізму подачі стрічки.

  • Обережно вийміть залишки старої стрічки, якщо необхідно відрізати її.

  • Вставте нову стрічку в отвори або напрямні, вказані для моделі пістолета.

  • Переконайтеся, що стрічка правильно укладається та вільно проходить через механізм.

  • Закрийте кришку або задню панель пістолета, щоб зафіксувати стрічку на місці.

  • Протестуйте пістолет, натиснувши на спусковий механізм, щоб переконатися, що нова стрічка подається коректно та готова до використання.


Етикет-пістолет (маркувальник) вибрати та придбати з мінімальною вартістю від 336.60 грн за штуку в онлайн-магазині ТМ «Буромакс». Доставка зі складу любих продуктів з колекції виробника офісні інструменти можлива в Полтава, Кривий Ріг или Чернівці та інші куточки в кордонах Украини ннайбільш відповідним способом.
Ножі канцелярські
[alert text]