0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram info@buromax.kiev.ua
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Грифелі

Грифель – вміст будь-якого олівця, що складається з графіту, пов'язаного глиною.


Залежно від твердості грифелі бувають: тверді, м'які, твердо-м'які, середньої твердості, середньої м'якості. Твердість грифеля позначають на олівці:  • Європейського зразка від м'якого до найтвердішого (B – HB – F – H - 2H);

  • Радянського зразка від м'якого до найтвердішого (М – ТМ – Т – 2Т).


Існують цікаві факти, що деякі художники використовують грифель олівця для створення мініатюр. На кінчику грифеля олівця скульптори творять шедеври у вигляді: черевика, кнопки, стільці, гудзики, штопори… і навіть зображення скульптури Елвіса Преслі.


Напевно, кожен з нас, щоб пропустити заняття в школі, всіма способами намагався симулювати температуру. Один із таких способів, розтертий у порошок грифель запити склянкою теплої води. Після цього підвищується температура, і похід до школи скасовується. Але на вечір забезпечено розлад травлення та отруєння слизової оболонки. Однак, у гомеопатії графіт використовують так само з лікувальною метою!

Поширені запитання:

Грифелі, що це?

Грифелі – це стрижні, які використовуються в механічних олівцях та механічних ручках.


Які бувають грифелі?

Ось деякі різновиди грифелів:  • Графітні грифелі: Це найпоширеніші грифелі, які містять графіт. Вони доступні в різних ступенях твердості, таких як HB, 2B, 4B та інші, які визначають темряву та м'якість ліній, які вони створюють.

  • Кольорові грифелі: це грифелі, у яких використовується кольоровий графіт або кольорові пігменти. Вони дозволяють створювати кольорові нариси, нотатки та малюнки.

  • Технічні грифелі: Це грифелі, які використовуються у технічному кресленні та інженерних роботах. Вони мають спеціальну форму та розмір, що забезпечують більш точні та чіткі лінії.


Де використовують грифелі?

Грифелі використовуються в різних сферах та областях, де потрібен точний та чіткий лист або малювання. Вони популярні серед студентів, інженерів, архітекторів, художників та всіх, хто працює з механічними олівцями або механічними ручками. Грифелі забезпечують зручність та економічність у використанні, тому що вони не вимагають заточування та мають довговічність.


Грифелі вибрати по вартості від 8.22 гривень в інтернет-магазині Buromax. Доставка напряму зі складу любої позиції з каталогу письмові приладдя можлива у Бердянськ, Нікополь или Черкаси та інші міста на території Украини потрібними клієнту службами-перевізниками.
Лінери, ролери, рапидографи Чорнило і туш
[alert text]
Шановні відвідувачі!

На сайті ведуться технічні роботи та можуть спостерігатися проблеми з оформленням замовлення. У робочий час магазину замовлення можна зробити по телефону або через зручний для вас месенджер. Дякую за розуміння!