0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Коректори

Виправлення помилок та помилок в офісній роботі стало значно простіше, як і письмо загалом, завдяки спеціальному пристосуванню під назвою білий коректор. Він легко наноситься на місце виправлення та швидко висихає, повністю перекриваючи раніше написані або надруковані дані. Пристрій випускається брендом Buromax у різних формах, тому кожен покупець знайде зручний формат.


Коректор для виправлення помилок: особливості інструменту


Штрих коректор – це зручний та компактний інструмент, завдяки якому будь-яка помилка зникає, а виправлене місце документа при цьому акуратно виглядає. Доступні в цій категорії канцтовари відрізняються формою, методом нанесення та самим складом коригуючої речовини. Купити коректор українського бренду можна у вигляді ручки, ємності з рідиною та спеціальної стрічки. Кожен із видів має свої недоліки та переваги: • Так, якщо говорити про стрічку, то іноді коригуючий шар прослизає, але все ж таки модель має доступну ціну і максимально акуратно виправляє помарку;

 • коригуюча рідина проводиться на основі води або спирту. Другий варіант зручний для розведення вже засохлого шару матеріалу;

 • Олівець створений для позбавлення від найменших недоліків на папері, при записах ручкою, оскільки його конструкція передбачає нанесення штрихів завтовшки близько 1 мм.


Ціна кожного виду канцелярського коректора по кишені середнього споживача, але підбирати його потрібно залежно від розв'язуваних завдань.Для офісного місця краще придбати відразу всі типи інструментів, щоб використовувати оптимальний для кожного недоліку варіант.


Коректор для письма в асортименті Buromax


Далеко не кожна людина, яка змушена працювати з великою кількістю документів, може правильно й акуратно писати, щоби абсолютно не стикатися з помарками. Випадкові помилки знайомі кожному, але не варто через них засмучуватися навіть якщо ви помітили їх на вже роздрукованому документі. За допомогою коректора у вигляді олівця папір збереже первозданний вигляд, а ви навіть і не згадайте про внесені зміни, оскільки їх не буде видно.


Універсальна ручка для коригування текстів – це обов'язковий інструмент для учнів освітніх закладів, офісних працівників, інженерів, письменників, начальників та робітників будь-яких посад, що мають зв'язок із паперовою документацією. Для замовлення офісного пристрою потрібно заповнити кошик інтернет-магазину Buromax і слідувати подальшим інструкціям. Не забувайте про фільтри на сайті, вони спростять процес підбору витратних матеріалів: • основа – спиртова, масляна;

 • тип – з пензликом, стрічковий;

 • обсяг;

 • особливість – бокова подача;

 • колір корпусу;

 • довжина та ширина стрічки.


Купити канцелярський коректор варто, щоб за кілька секунд внести зміни до написаного або надрукованого тексту. Вивчайте асортимент коригувальних речовин українського бренду та оформлюйте замовлення з доставкою по всій Україні.Поширені запитання:Що таке коректор?
Коректор - це інструмент або рідка речовина, яка використовується для виправлення помилок чи стирання некоректних місць на папері чи інших поверхнях. Він дозволяє перекрити або видалити неправильно написані літери, слова чи фрази, щоб можна було написати або нанести виправлений текст поверх них. Коректори часто використовуються в офісній роботі, у школі або в повсякденному житті для усунення помилок та угоди письмового матеріалу більш акуратними та читаними.


Які види канцелярських коректорів?
Існує кілька видів канцелярських коректорів: • Рідкі коректори: це біла рідина, яка наноситься на неправильно написаний текст або помилку, після чого висихає та дозволяє перезаписати чи передрукувати поверхню.

 • Коректори-стрічки: це рулончики з тонкою пластиковою або паперовою стрічкою, покритою матеріалом, що коректує, які накладаються на текст і перекривають помилки.

 • Коректори-ручки: це ручки, всередині яких міститься рідина, що коректує, яку можна наносити на помилки точковими натисканнями, а потім писати поверх виправленого місця.


Як застосовувати коректори?
Застосування коректорів залежить від їх типу: Рідкі коректори вимагають потрясіння перед використанням, потім наносяться точково чи всю поверхню помилки, і залишаються до висихання. Коректори-стрічки просто прикладаються до поверхні помилки та потягуються, щоб перекрити неправильний текст. Потім стрічку відривають. Коректори-ручки використовуються як звичайні ручки, тільки при натисканні на поверхню виправляється помилка.

Коректори вибрати та придбати з ціною від 10.48 гривень в офіційному інтернет-магазині BUROMAX. Швидка доставка любої позиції з каталогу офісне приладдя можлива в Кам'янець-Подільський, Рівне или Слов'янськ та інші міста в межах України національними службами-перевізниками.
Клей Скріпки і диспенсери
[alert text]