0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Копіювальна бумага

Велика кількість гаджетів використовується нами щодня як у побуті, так і у професійній діяльності. Іноді здається, що старе допоміжне приладдя пішло в небуття, але це не так. Наприклад, копіювальний папір все ще активно використовується при заповненні протоколів, бланків та різних документів, особливо поза офісом без доступу до спеціальної техніки. Найчастіше копірка експлуатується в незайманому комп'ютеризацією діловодстві з бланковою звітністю.


Сучасна копірка: яка вона?


Спочатку копіювальний папір був двостороннім. Далі її почали покривати шаром сажі зі спеціальною замазкою, завдяки якій чорний порошок краще фіксувався і не забруднив усе навколо. Набагато згодом технологія була вдосконалена, після чого з'явилися кольорові варіанти. Сьогодні вони застосовуються як для ручного, так і для автоматизованого перенесення інформації, задовольняючи потреби споживачів.


Копірка – це тонкий аркуш паперу, який можна купити у магазині канцтоварів Buromax, з нанесенням фарби на одну з його сторін. Саме цей шар, що фарбує, дозволяє отримати кілька екземплярів заповнюваної сторінки. Витратний матеріал можна придбати в роздріб та оптом, він ніколи не буде зайвим в офісі, а творчим людям знадобиться навіть удома.


Найбільший попит має синій та чорний копіювальний папір, ціна на який вказана на сторінці. Формат А4 дуже зручний та універсальний, він підходить для більшості документів. Український бренд випускає копірку в найактуальніших кольорах, які стримано виглядають, при цьому букви, цифри та лінії відмінно переносяться з оригіналу. Сфера застосування тонких листів дуже непередбачувана, тому що обмежується лише фантазією покупців.


Копіювальний папір: скільки коштує і як вибрати


Ціна на папір копірку від українського бренду Buromax вказана на сторінці разом із характеристиками артикулів та їх фотографіями. Виконати замовлення можуть мешканці Києва та інших населених пунктів країни. Для ефективного використання достатньо помістити розхідник між двома паперовими листами, а на верхньому почати писати. В результаті текст буде дублювання на нижню сторінку. Важливо розміщувати копірку матовою стороною вгору, інакше ви не отримаєте бажаного дублікату документа. Тепер, коли ви знаєте всі тонкощі застосування, розповімо про фільтри для вибору товару: • кількість аркушів;

 • щільність;

 • формат;

 • колір;

 • розмір.


Особливу увагу виробник копіювального паперу приділив її якості: • відсутність схильності до забруднення білих сторінок;

 • екологічна чистота сировини;

 • дрібні пігменти для отримання розбірливих та чітких ліній;

 • можливість отримати чималу кількість відбитків без заміни розхідника.


Замовляйте якісні канцтовари на сайті та по телефону. З питань оптової покупки, оплати та доставки замовлень звертайтесь до менеджерів.


Поширені запитання:Навіщо потрібний копіювальний папір?
Копіювальний папір використовується для створення копій документів або друку на копіювальних апаратах, принтерах та факсимільних пристроях. Вона має спеціальні характеристики, які забезпечують чітке та якісне відтворення тексту та зображень. Копіювальний папір широко застосовується в офісах, школах, установах та інших місцях, де потрібне створення точних копій документів або друк великого обсягу матеріалів.


Як працювати з копіювальним папером?
Для роботи з калькою виконайте такі кроки: • Підготуйте матеріали: Отримайте необхідні матеріали для роботи з калькою, включаючи кальку та документи, які ви хочете скопіювати або перенести.

 • Розмістіть кальку: Покладіть кальку на верхню поверхню оригіналу або документа, який потрібно скопіювати або перенести. Переконайтеся, що калька акуратно вирівняна та не ковзає.

 • Позначте або скопіюйте: Якщо ви бажаєте перенести інформацію на інший документ, використовуйте ручку або маркер, щоб позначити або написати на кальці. Якщо ви хочете створити копію, помістіть оригінал та кальку в копіювальний апарат та скопіюйте потрібну кількість сторінок.

 • Перевірте результат: Після роботи з калькою перевірте скопійований документ або перенесену інформацію, щоб переконатися, що вона відповідає вашим очікуванням.


Де використовують копіювальний папір?
Копіювальний папір використовується в офісах, навчальних закладах, бібліотеках, копіювальних центрах та інших місцях, де потрібне копіювання та друк документів. Вона застосовується для створення копій текстових документів, зображень, брошур, листівок та інших матеріалів.

Копіювальна бумага придбати по ціні від 75.39 гривень за штуку в офіційному брендовому магазині Buromax. Доставка усіх товарів з категорії в каталозі виробника паперова продукція доступна у Миколаїв, Хмельницький или Нікополь, а також інші міста по всій Україні зручним для клієнта способом.
Фотопапір для принтерів Факс-папір
[alert text]