0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Скріпки і диспенсери

Канцелярська скріпка – це простий і компактний аксесуар, з яким стикалася кожна людина. Вона застосовується в офісах компаній, державних, медичних та освітніх установ, а також у всіх галузях діяльності, де є документація. Лише один невеликий пристрій здатний з'єднати і зафіксувати разом чимало паперових аркушів, завдяки чому вони не загубляться і завжди будуть на місці.


Скріпки для паперу з металу та пластику не іржавіють під час експлуатації та не пошкоджують звіти. Для їх зручного зберігання можна придбати магнітний тримач або спеціальний диспенсер, в якому вони будуть надійно захищені від впливу зовнішніх факторів і точно не розсипляться. Подібні інструменти представлені великою різноманітністю форм та забарвлень, так що вам буде з чого вибрати на сайті.


Різноманітність канцелярських дрібниць


Купити канцелярські скріпки можна з пластиковим, нікельованим та металевим типом покриття. Всі вони підходять для важливої ??документації, що потребує особливо трепетного та акуратного зберігання. Варто звернути увагу, що вироби виготовляються у різних кольорах. Вони продаються в наборах, тому любителі яскравих рішень зможуть відразу ж придбати барвисте асорті офісних дрібниць. Колірна індикація - це один із способів упорядкування матеріалів для більш швидкого пошуку, тому застосування цього методу не буде зайвим у рамках діловодства. Якщо ж потрібно просто скріпити студентські або шкільні звіти, краще віддати перевагу варіантам із традиційним забарвленням.


Під час вибору скріпок ви помітите, що вони можуть бути як трикутної, так і овальної форми. Відповідно до затверджених державних стандартів прийнято розрізняти гладкі і гофровані пристосування, головна відмінність яких полягає в максимальній кількості листів, що одночасно скріплюються. Також вони відрізняються завдовжки – 25 мм, 28 мм, 31 мм, 33 мм, 50 мм, 78 мм. В одній коробці міститься 50 або 100 елементів, що скріплюють.


Канцтовари Buromax – це не лише класичні, а й оригінальні рішення. Творчим особам варто звернути увагу на товари зі зручною індикацією, табличкою для маркування і навіть відігнутим краєм, що підвищує комфортність роботи з документацією при скріпці. Подібні нововведення не тільки цікаво виглядають, а й роблять ефективнішою роботу з тоннами паперів.


Як купити скріпки та диспенсери Buromax?


Звичайний папір застосовується як у побуті, так і в робочих цілях, тому рано чи пізно люди стикаються з необхідністю скріпляти листи. Для розмежування розділів та збереження смислового розташування частин рефератів необхідний такий канцелярський елемент як скріпка. Недарма вона вважається обов'язковою дрібницею в офісній канцелярії.


Як та інші канцтовари Buromax, скріпки виконуються з якісних матеріалів, тому демонструють міцність та надійність при легкій вазі. Для їх зберігання краще використовувати диспенсер, який не займає багато місця, стильно виглядає і легко вписується в будь-який інтер'єр робочих кабінетів.


Ціна канцелярських скріпок, як і власника для них, залежить від багатьох факторів.У великому асортименті кожен покупець зможе вибрати найбільш практичний варіант на свій смак, орієнтуючись на потреби та уподобання. Монобрендовий інтернет-магазин готовий робити клієнтам вигідні пропозиції та пропонувати безкоштовну доставку по Києву при замовленні на суму від певної суми, докладніше про це можна почитати тут. Замовте якісні канцтовари на найближче відділення транспортної компанії.Поширені запитання:
Що таке скріпки?
Скріпки - це маленькі металеві пружинки, які використовуються для тимчасового з'єднання аркушів паперу або документів шляхом їх проколювання.
Навіщо їх застосовують скріпки?
Скріпки застосовуються для тимчасового з'єднання аркушів паперу або документів, що дозволяє легко додавати, видаляти або переставляти сторінки. Вони використовуються в офісах, школах, навчальних закладах та інших місцях, де потрібне тимчасове скріплення документів. Скріпки широко використовуються в офісному середовищі, навчальних закладах та інших місцях, де потрібне тимчасове з'єднання або впорядкування документів.
Які існують види скріпок?
Існує кілька видів скріпок, включаючи:  • Звичайні скріпки: це найбільш поширений тип скріпок з петлеподібною формою.

  • Шпильки: ці скріпки мають форму шпильки і можуть використовуватися для тимчасового закріплення документів на дошці або іншій поверхні.

Скріпки і диспенсери вибрати з ціною від гривень в офіційному брендовому магазині buromax.kiev.ua. Доставка зі складу продукції з категорії офісне приладдя доступна у Маріуполь, Миколаїв или Херсон і в інші населені пункти України любими перевізниками та кур'єрськими службами.
Коректори Зволожувач для пальців
[alert text]