0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram info@buromax.kiev.ua
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Обкладинки для палітурки

Український бренд Buromax випускає не лише системи архівації та офісне приладдя, а й витратні матеріали. На цій сторінці ви можете підібрати картонну або прозору пластикову обкладинку для брошурування. Подібний формат дозволяє систематизувати зберігання документів та побачити інформацію на першій сторінці без розгортання звіту. Купівля такого розхідника призводить до більш ефективної організації робочого простору, тому що важливі документи сортуються, архівуються та легко перебувають при запиті. Тонкий та практичний поліпропілен надійно захищає документацію від втрати цілісності.


Пластикові прозорі обкладинки для палітурки – це продумане та доступне за вартістю рішення, завдяки якому вдасться забути про випадкове псування паперів. Багата палітра кольорів та форматів забезпечить кожного клієнта інтернет-магазину необхідними розхідниками. Оформити замовлення на канцтовари можна прямо на сайті.


Обкладинки для брошюратора від Buromax


Прозорий лист для оформлення архіву документації продається у великій кількості моделей. Найбільший попит має формат А4. При купівлі виробів українського бренду клієнти отримують жорстку, зносостійку і міцну палітурку, з якою брошурування стає ефективним і надійним на довгі роки. До того ж, до тієї чи іншої системи архівації можна підібрати варіант найбільш відповідного відтінку.


Зверніть увагу, що купити обкладинки для палітурки можна за допомогою системи фільтрів:  • кількість в упаковці;

  • матеріал обкладинки – картон, пластик;

  • щільність паперу;

  • формат;

  • колір.


Матеріали для офісного аксесуару вибрані не випадково. Вони чудово виглядають, демонструють зносостійкість та міцність, а також надійно захищають вміст від впливу зовнішніх факторів.


Пластикова обкладинка як стильний офісний аксесуар


Обкладинка для палітурки формату А4 – це обов'язкова деталь роботи з брошурувальником. Подібні механізми можна побачити в офісах та університетах. Такій обробці підлягають як документи для бізнесу, а й студентські звіти, курсові роботи, навчальні посібники. Кожен виріб розрахований під певну кількість аркушів, це важливо враховувати у процесі покупки.


Практичний розхідник для палітурки документів підбирається залежно від запланованого призначення. Варто звернути увагу на те, що більшість моделей мають прозорий корпус. Технічне рішення виконано недарма, оскільки дозволяє відразу ж ознайомлюватися з титульним листом без зайвих рухів. Білий, блакитний, чорний та жовтий варіант не лише солідно виглядають, але й дозволяють розподіляти звіти за тематиками, відділами, типом. Для інтенсивної роботи компанії можна придбати витратники із запасом і скористатися умовами оптової закупівлі.


Вибирайте прозору обкладинку для палітурки А4 в інтернет-магазині Buromax . Підтримайте українського виробника, який випускає канцтовари відповідно до світових стандартів.

Поширені запитання:

Що таке обкладинка для палітурки?

Обкладинки для палітурки - це захисні оболонки, які використовуються для обгортання та захисту документів або книг з палітуркою.


Які бувають обкладинки для палітурки?

Ось деякі типи обкладинок для палітурки:  • Пластикові обкладинки: Прозорі або кольорові пластикові обкладинки, які обгортають документи та книги з палітуркою. Вони забезпечують захист від пилу, вологи та пошкоджень.

  • Картонні обкладинки: Тверді або гнучкі обкладинки з картону, які надають додаткову міцність та захист для документів та книг з палітуркою.

  • Термоклеєві обкладинки: Обкладинки, що використовуються разом із термоклейовими машинами. Вони покривають документи або книги і потім нагріваються, щоб створити міцне та естетично приємне з'єднання.


Де використовують обкладинки для палітурки?

Обкладинки для палітурки використовуються в різних сферах та організаціях. Вони застосовуються в офісах, школах, університетах, бібліотеках, друкованих центрах та інших місцях, де потрібно захистити та покращити зовнішній вигляд документів чи книг. Організації, установи та індивідуальні користувачі можуть використовувати обкладинки для палітурки, щоб надати професійний вигляд своїм матеріалам, запобігти пошкодженням та збільшити їх довговічність.


Обкладинки для палітурки вибрати та придбати з ціною від 108.75 гривень за штуку в офіційному брендовому магазині BuroMAX. Швидка доставка любих товарів з колекції виробника витратні матеріали можлива у Житомир, Запоріжжя или Суми та інші куточки України зручним для клієнта способом.
Пластмасові пружини для палітурки Гумки для грошей
[alert text]
Шановні відвідувачі!

На сайті ведуться технічні роботи та можуть спостерігатися проблеми з оформленням замовлення. У робочий час магазину замовлення можна зробити по телефону або через зручний для вас месенджер. Дякую за розуміння!