0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Маркери текстові

У вашому наборі офісного приладдя точно не вистачає аксесуара, що вирішує величезний перелік завдань. Йдеться про спеціальний видільник, який призначений для роботи з паперовими носіями. Текстмаркер потрібен як студентам, так і керівникам, тому що потреба виділити головну ідею або підкреслити тези може виникнути у кожної людини. Так чому б не скористатися компактним винаходом, здатним одразу привернути увагу до важливого тексту.


Корисний офісний інструмент


Маркери для виділення тексту найчастіше підбираються споживачами в залежності від колірних переваг. Для підкреслення рядків прийнято вибирати чорні фломастери, а для створення акцентів на смислових абзацах краще зупинитися на пастельних тонах. Яскраві маркери-виділювачі допомагають не пропустити навіть дрібниці. У зв'язку з цим їх застосовують як в освітніх та робочих цілях, так і просто для ведення особистих блокнотів.


варто не тільки для обробки робочої документації, але й з метою урізноманітнити творчий процес. З його допомогою зручно зафарбовувати великі фрагменти малюнків, штрихувати фон, втілювати вигадані орнаменти та прикрашати блокноти. Пристосування може використовуватися як дітьми, і дорослими, яким подобається розмальовувати спеціальні розмальовки. Глибокі кольори, що з'являються на аркуші паперу, допомагають не просто виконати поставлене завдання, а й розслабитися на робочому місці.


Пропозиції українського бренду


Недорогі текстові маркери Буромакс відповідають усім санітарним нормам та вимогам безпеки. У каталозі ви знайдете товари, після використання яких точно не доведеться зіткнутися з алергічними реакціями. Зроблені за стандартами приладдя продаються у вигляді кольорових наборів, що включають до шести відтінків. У великому асортименті ви знайдете вироби із чорнилом жовтого, м'ятного, чорного, персикового, лавандового, зеленого, помаранчевого та інших тонів. Кожен текстовий маркер на водяній основі підходить для письма не тільки на папері, але й на інших поверхнях, включаючи шкіру та скло. Виділювач можна використовувати навіть для дитячої творчості, тому що плями легко відмотуються.


Швидше за все та інших містах України недорого вдасться через інтернет. Додайте потрібний артикул у кошик, вибирайте спосіб оплати та отримуйте оригінальний художній інструмент у пункті доставки у найкоротші терміни.

Поширені запитання:

Маркери текстові, що це?

Маркери текстові - це інструменти виділення тексту чи створення яскравих і контрастних написів.


Які бувають текстові маркери?

Ось деякі різновиди текстових маркерів:  • Звичайні маркери: Це класичні маркери з круглим наконечником. Вони призначені виділення тексту чи створення широких ліній.

  • Тонкі маркери: Ці маркери мають тонкий наконечник і використовуються для створення тонких та акуратних ліній або для виділення дрібних деталей.

  • Двосторонні маркери: Це маркери з двома різними наконечниками – тонким та широким. Вони пропонують можливість створювати як тонкі, і широкі лінії з допомогою одного інструмента.


Де використовуються текстові маркери?

Маркери текстові широко використовуються в офісних умовах, у навчальних закладах, для нотаток, виділення ключових моментів у текстах та створення яскравих написів. Вони популярні серед студентів, офісних працівників, вчителів та всіх, хто часто працює з текстом та потребує зручного та яскравого інструменту для виділення та підкреслення інформації.


Маркери текстові купити з ціною від 5.57 грн за штуку в інтернет-магазині ТМ «Бюромакс». Доставка усіх товарів з категорії в каталозі виробника маркери доступна у Кам'янець-Подільський, Миколаїв или Мелітополь і в інші населені пункти в кордонах Украини найкращим и нійбільш вигідним для клієнта способом.
Перманентні, водостійкі
[alert text]