0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Фотопапір для принтерів

Далеко не всім подобається зберігати пам'ятні знімки у хмарному сховищі або на комп'ютері, любителів друкувати фото не меншає. Саме їм варто придбати якісний папір для фотографій від українського бренду Buromax. Друкувати цінні зображення можна навіть вдома, достатньо підібрати хороший принтер і витратники. Так, ви заощадите час та гроші на поїздки до спеціальних салонів, а ще можете експериментувати у створенні унікальних фотографічних композицій.


Фотопапір для фотопринтера: особливості


Головна особливість паперу для друку знімків полягає в її багатошаровості. Кожному шару притаманні певні функції: фіксація фарби, захист картинки від зовнішнього впливу та інші. Ціна фотопаперу для принтера залежить від характеристик та кількості аркушів в упаковці. Для її використання достатньо звичайного периферійного пристрою, який підтримує опцію фотодруку.


Вартість фотопаперу для принтера та його призначення залежать від складу, тому купити витратний матеріал можна як для лазерних, так і струменевих пристроїв. Також є універсальна лінійка, усереднені параметри якої роблять продукцію універсальною для експлуатації.


Не зайвими будуть поради щодо вибору паперу, адже фотографії мають виглядати на ньому доречно. Якщо ви плануєте друкувати яскраві ілюстрації, художні полотна, творчі матеріали та картини, віддайте перевагу матовим листам. Цей тип поверхні врівноважує кольори, надає їм реалістичності та природності.До того ж на готовій роботі не з'являться подряпини та відбитки пальців людей, які взяли роздруковані фото до рук.


Купити глянцевий фотопапір магазин Buromax пропонує для оголошень, рекламних матеріалів, знімків для портфоліо. Більш соковита і насичена картинка безумовно приверне до себе увагу і дорого виглядатиме. Згодом на поверхні можуть з'явитися відблиски, а відбитки пальців завжди видно при хорошому освітленні, але їх можна легко позбутися.


Папір для фотографій: асортимент та ціна


На сайті Buromax ви можете замовити різні канцтовари для навчання та роботи, тому що продаж фотопаперу – не єдиний напрямок нашої діяльності. Все ж таки на цій сторінці ви знайдете і зможете купити папір для друку фотографій, він відрізняється такими характеристиками: • формат;

 • щільність, г/м2;

 • вид – глянсовий, матовий;

 • розмір;

 • кількість в упаковці.


Купити папір для фотодруку в нашому магазині – це найкраще рішення. Кожен клієнт отримує якісну продукцію, може вибрати виріб у допустимому собі ціновому діапазоні, а також оформити оптове замовлення. За умовами великої закупівлі слід звернутися до менеджера.


Купайте фотопапір у Києві та інших населених пунктах від Buromax (Україна) за доступною ціною. Перетворюйте цифрові знімки на яскраві зображення для альбомів, прикраси будинку та творчих майстерень!Поширені запитання:Який фотопапір кращий для принтера?
При виборі фотопаперу для принтера рекомендується звернути увагу на такі характеристики: • Тип паперу: Найкраще використовувати спеціальний фотопапір, призначений спеціально для друку фотографій. Вона має оптимальну щільність і поверхню для відтворення яскравих і деталізованих зображень.

 • Глянцевість: Якщо ви хочете досягти блискучого ефекту та глибоких кольорів на фотографіях, вибирайте глянцевий фотопапір. Вона створює ефектне відбиває світло поверхні і надає зображенню більш виразний вигляд.

 • Матовість: Якщо вам більше підходить матовий ефект і ви віддаєте перевагу більш натуральним кольорам, вибирайте матовий фотопапір. Вона забезпечує більш м'який та рівний відтінок зображень.

 • Щільність та якість друку: Зверніть увагу на щільність паперу, що виражається в г/м². Чим вище щільність, тим паче міцний і високоякісний папір. Також врахуйте можливості вашого принтера та його сумісність із певними типами фотопаперу.

 • Розміри: Переконайтеся, що вибраний фотопапір відповідає необхідним розмірам для друку фотографій. Зазвичай використовуються стандартні формати, такі як 10×15 см, 13×18 см або A4.


Чим відрізняється фотопапір для лазерного принтера від паперу для струминника?
Фотопапір для лазерного принтера та папір для струменевого принтера відрізняються за декількома основними параметрами: • Технологія друку: Фотопапір для лазерних принтерів призначений для використання з лазерною технологією друку, а папір для струменевих принтерів - для струминної технології друку. Кожна технологія має свої особливості та потребує відповідного паперу для досягнення оптимальних результатів.

 • Щільність та покриття: Фотопапір для лазерних принтерів зазвичай має більш високу щільність та спеціальне покриття, які дозволяють отримувати чіткі та деталізовані зображення під час друку лазерним способом. Папір для струменевих принтерів зазвичай має меншу щільність та спеціальне покриття для забезпечення кращої абсорбції чорнила та яскравості кольорів.

 • Швидкість сушіння: Папір для струменевих принтерів зазвичай володіє висихаючими властивостями, оскільки чорнило швидко вбирається в поверхню паперу. Фотопапір для лазерних принтерів не вимагає такого швидкого висихання, тому що використовується тонер, який негайно фіксується на папері під час нагрівання.

 • Стійкість до води та вицвітання: Папір для струменевих принтерів зазвичай має кращу стійкість до води та вицвітання, оскільки струминне чорнило може бути водорозчинним або містити спеціальні добавки для захисту від впливу вологи. Фотопапір для лазерних принтерів може бути менш стійким до води та вицвітання.


Що таке фотопапір для принтера?
Фотопапір для принтера - це спеціальний тип паперу, призначений для друку фотографій. Вона має певні характеристики, які дозволяють досягти високої якості та реалістичного відображення кольорів на друкованих зображеннях. Фотопапір зазвичай має різні відтінки глянцевості, щільність та поверхневу текстуру, щоб отримати найкращий результат під час друку фотографій на принтері.

Фотопапір для принтерів підібрати по вартості від 37.40 грн за штуку в магазині онлайн buromax.kiev.ua. Швидка відправка товарів з колекції паперова продукція можлива у Бровари, Павлоград или Ужгород і в будь-які інші міста по всій Україні потрібними клієнту службами-перевізниками.
Зошити Копіювальна
[alert text]