0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Підвісні папки


Поширені запитання:
Що таке підвісні канцелярські папки?
Підвісні папки – це спеціальні папки, призначені для зберігання та організації документів за допомогою підвісних систем.
Які бувають підвісні канцелярські папки?
Підвісні папки можуть бути різних розмірів та форм. Вони зазвичай виготовляються із міцних матеріалів, таких як картон чи пластик, і мають кріплення чи гачки для підвішування на підвісних системах. Усередині папки може бути прозора пластикова обкладинка або мітки для ідентифікації вмісту.
Які бувають системи для підвісного архівування?
Існує кілька типів систем для підвісного архівування. Одним з найпоширеніших є підвісна шина, яка кріпиться до стіни або робочого столу, і на неї навішуються підвісні папки або файли. Є також підвісні стелажі, які є металевими або пластиковими конструкціями з гачками або кишенями для підвішування папок.

Підвісні папки придбати з ціною від 16.54 грн за одиницю в брендовому інтернет-магазині buromax.kiev.ua. Відправка і доставка усіх товарів з колекції виробника папки та системи архівації можлива в Олександрія, Полтава или Ірпінь та в будь-які регіони по всій Україні службами-перевізниками.
Планшети (кліпборди) Системи для підвісного архівування
[alert text]