0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Коркові дошки

Використання коркових дощок


Різні типи заходів в офісі зіштовхують уповноважених співробітників із проблемою забезпечення колективу допоміжним обладнанням. До цієї категорії входять товари для ефективних презентацій. Крім фліпчартів під час нарад попит користується корковою дошкою. Це панель прямокутної форми з основою, яка ідеально підходить для кріплення аркушів із діаграмами, списками, схемами та таблицями.


Презентаційне обладнання Буромакс – чудовий вибір для проведення офісних презентацій, наукових лекцій та студентських семінарів. Переваги товару неможливо заперечити. Кожен його власник значно заощаджує час, який довелося б витратити на оформлення слайдів в електронному форматі. До того ж віртуальна презентація не запуститься без комп'ютера та проектора. Цей недолік значно звужує перелік місць, де вдасться розглянути й обговорити важливу тему. У той же час, фізична прямокутна панель може використовуватися не тільки в приміщенні, але і на відкритих локаціях.


Переваги презентаційного обладнання Buromax


Дошка коркова придбана для виконання завдань різного рівня. Вона може використовуватися як стенд для прикріплення нотаток та стікерів, але водночас стане ґрунтовною підмогою для розміщення наочних інформаційних матеріалів нарад та навчальних занять. Потреба товару пов'язана з тим, що для його виготовлення береться натуральний матеріал. Він не несе в собі небезпеку при тривалому контакті та призначений для довгої служби. Зовнішній вплив вологи не впливає на стан стенду.


Візуально презентаційна поверхня виглядає суворо та лаконічно. Натуральний дерев'яний матеріал оточений рамкою з алюмінію чи дерева. Обладнання встановлюють як вертикально, і горизонтально. Звичайний канцелярської кнопки або гострої шпильки достатньо для закріплення інформаційних нотаток.


Коробки: як купити?


Асортимент товарів у нашому магазині представлений великий, але пробкові дошки представлені декількома найпопулярнішими розмірами, а ставка зроблена на якість товару. Вони відрізняються рамками та загальними параметрами. У каталозі вдасться знайти поверхні розмірами від 60х45 см до 90х120 см. Коркова дошка, яку ви можете купити в нашому інтернет-магазині, відповідає всім сучасним стандартам. Якісний продукт стане не тільки стильною окрасою офісного інтер'єру, але й довговічним супутником нарад та колективних зустрічей. Разом з ним ви зможете дешево придбати масу корисних канцтоварів від надійного виробника у два кліки. Купівля пробкової поверхні через інтернет доступна не лише мешканцям Києва. Замовити модель, що сподобалася, вдасться з Харкова, Одеси та інших міст України. Перед оформленням замовлення ви можете зв'язатися з онлайн-консультантом і отримати вичерпні відповіді на запитання, що вас цікавлять.


Подбайте про співробітників та студентів, які в будь-який момент можуть виявити бажання презентувати цікаву ідею.Формуйте креативний простір навколо себе із продукцією Buromax!

Поширені запитання:

Що таке коркові дошки?

Коркові дошки – це поверхні, виконані з корки, призначені для кріплення та відображення інформації за допомогою шпильок або штифтів. Вони забезпечують зручний та практичний простір для закріплення нотаток, оголошень, розкладів та інших матеріалів.


Які бувають коркові дошки?

Коркові дошки можуть мати різні розміри та форми, від невеликих настільних варіантів до великих панелей, які можна кріпити на стіну. Вони можуть бути односторонніми або двосторонніми, з рамкою або без неї. Коркова поверхня може бути традиційного коричневого кольору або мати різні відтінки та оздоблення.

Де використовують коркові дошки?

Коркові дошки широко застосовуються в офісах, навчальних закладах, конференц-залах, будинках, магазинах та інших місцях, де необхідно надавати інформацію або створювати простір для обміну ідеями. Вони користуються популярністю серед викладачів, студентів, співробітників офісів, художників, дизайнерів та інших людей, яким потрібно швидко та зручно розміщувати та змінювати інформацію. Коркові дошки також можуть використовуватися для декоративних цілей, додаючи стиль та функціональність до інтер'єру.

Коркові дошки вибрати та придбати з ціною від 223.77 гривень за одиницю в брендовому інтернет-магазині ТМ «Буромакс». Доставка товарів з колекції презентаційне обладнання можлива в Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський или Біла Церква і в інші населені пункти на території Украини ннайбільш відповідним способом.
Дошки для маркера та крейди Інформаційні стійки і стенди
[alert text]