0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Засоби для туалетних кімнат

В інтернет-магазині Buromax ви знайдете не тільки канцтовари та офісні пристрої, але й миючі засоби для туалетних кімнат. Різні типи речовин з активними компонентами легко справляються із забрудненнями без фізичних зусиль з боку людини, яка виконує збирання. Доступні гелі для сантехніки підходять для домашнього та офісного використання. Вони постачаються у ємностях достатнього обсягу, щоб забезпечити довгострокове застосування.


Туалет – це кімната, для якої характерні різні типи забруднень. Найчастіше в процесі збирання доводиться вести боротьбу з нальотом вапна. Він виникає через жорстку воду і потребує регулярного очищення для підтримання чистоти. Невеликої кількості лужних компонентів вистачить, щоб усунути свіжий прошарок вапняного нальоту. Ефективне і максимально швидке руйнування солей у вапні можливе лише при своєчасному очищенні, відкладення, що залежалися, вимагають набагато більше зусиль.


Ще один тип забруднення в туалетній кімнаті – іржа, що вимагає особливого складу засобу для чищення. Як правило, це гель з активними кислотами, що руйнують наліт. Також варто звернути увагу на миючі засоби, у складі яких вдається знайти поверхнево-активні речовини. Це найкращий варіант для очищення елементів, забруднених незначною мірою. Він підходить для сантехніки, так як м'яко справляється з бактеріями, неприємним запахом, при цьому не справляє руйнівного впливу на оброблювані поверхні.


Мийний засіб для туалету в інтернет-магазині Buromax


На нашому сайті можна підібрати ефективний засіб для чищення туалету у вигляді концентрату або вже готового розчину. Препарати для прочищення труб, дезінфекції та чищення справляються з їдким нальотом та бактеріями навіть у важкодоступних місцях сантехніки. Вони підходять для обробки туалетів, ванн та плиткового покриття.


Виробник Buroclean випускає миючі засоби для очищення акрилових, чавунних та емальованих предметів у туалетних кімнатах. Замовити та отримати господарські товари українського бренду можна у будь-якому місті країни. Клієнтам доступний безготівковий розрахунок та післяплати. Також ведеться співпраця з фізичними та юридичними особами.


Забезпечте свій будинок або компанію ефективними миючими засобами, щоб забезпечити гігієну в будь-якому приміщенні. Ми знаємо, що вам потрібне!

Поширені запитання:

Що таке засоби для туалетних кімнат?

Кошти для туалетних кімнат - це продукти, призначені для очищення та підтримки гігієни в туалетах.


Які засоби для туалетних кімнат?

Ось деякі засоби для туалетних кімнат:  • Миючі засоби для унітазів: Це засоби, спеціально розроблені для очищення та дезінфекції унітазів. Вони видаляють накип, сечовину, бактерії та неприємні запахи.

  • Засоби для чищення раковин та умивальників: Ці засоби використовуються для очищення та видалення забруднень з раковин та умивальників. Вони видаляють мильний наліт, бруд та інші відкладення.

  • Дезінфікуючі засоби: Це засоби, які використовуються для дезінфекції різних поверхонь у туалетних кімнатах, включаючи підлогу, стіни та ручки. Вони знищують бактерії, віруси та інші мікроорганізми, сприяючи створенню безпечного та гігієнічного середовища.


Де використовують засоби для туалетних кімнат?

Кошти для туалетних кімнат використовуються в різних місцях, включаючи будинки, офіси, ресторани, готелі, медичні заклади, торгові центри та громадські туалети. Їх використовують прибиральники та служби прибирання, а також люди, відповідальні за підтримання чистоти та гігієни у туалетних приміщеннях.


Засоби для туалетних кімнат вибрати та придбати з вартістю від 46.52 гривень в офіційному інтернет-магазині BUROMAX. Швидка доставка усіх позицій з колекції миючі засоби доступна в Ірпінь, Біла Церква или Суми, а також в будь-які інші населені пункти в кордонах Украини потрібними клієнту службами-перевізниками.
Засоби для скла та дзеркал
[alert text]