0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Олівці

Далеко не кожній людині відомо, що одного разу простий олівець став причиною справжньої революції у творчому світі мистецтва. До моменту його винаходу художникам доводилося освоювати вкрай незручні пристрої, нариси якими навіть не можна було стерти, щоб підправити. Графіт радикально змінив ситуацію. Простота поводження з ним дозволила створювати справжні шедеври. Зараз пишні стрижні використовуються не тільки для малювання. З їх допомогою креслять схеми та складні конструкції, а також навчають листи у молодших класах початкової школи.


Вибір письмового приладдя


Механічні та чорнографітні олівці – це дві категорії виробів, які користуються найбільшим попитом у любителів письма, креслення та малювання. При виборі інструменту необхідно визначитися із частотою його використання, відповідною твердістю та формою корпусу. Для тонких ліній ідеально підійде пластиковий або металевий олівець із поршневою системою. Він призначається для креслення, побудови геометричних фігур та коротких нотаток. Серцевина легко змінюється, а під механізмом кнопки знаходиться гумка. Для активного використання краще звернути увагу на звичайні олівці з дерева. Вони більш стійкі до навантажень і не втрачають функціональності під час падіння.


Асортимент продукції інтернет-магазину


Виробник Buromax випускає різні види інструментів, що відрізняються параметрами підбору. Якщо клієнт бажає купити механічний олівець йому варто звернути увагу на такі характеристики:  • кількість виробів в упаковці;

  • діаметр грифеля (0,3 мм; 0,5 мм; 0,7 мм);

  • наявність гумки;

  • матеріал корпусу;

  • твердість змінного грифеля (HB, H2 та інші).


Не менш ретельно варто вибирати сірий графітовий стрижень, що пише. Твердість грифелю позначається за правилами міжнародного маркування. М'які варіанти підходять для письмової діяльності та образотворчого мистецтва на тонких аркушах. Для освітньої та офісної активності достатньо зупинитись на універсальних рішеннях з маркуванням НВ.


Далеко не всі споживачі знають, що вибір форми виробу відіграє величезну роль. Тригранні моделі ідеально підходять для дітей, тому що легко заточуються і не вислизають з долонь. Використання стандартних товарних позицій із шістьма гранями потребує більшої вправності. Все ж таки це відмінний вибір у разі насиченого робочого процесу.


Як купити канцтовари онлайн?


Обирайте зручні та довговічні заточені олівці. Ознайомтеся з каталогом нашого сайту, щоб прикупити не тільки прилади, що пишуть, але й іншу канцелярію. У вашому розпорядженні велика кількість інструментів, які стануть ідеальними помічниками у листі, малюванні, кресленні та інших видах діяльності. Використання фільтрів та порад компетентних консультантів дозволить вам оформити покупку, в якій ви точно не розчаруєтеся. Бронюйте оригінальну продукцію Буромакс з доставкою по Києву та в інші міста.

Поширені запитання:

Олівці, що це?

Олівці – це інструменти для письма, малювання та креслення, які використовують графітний стрижень.


Які бувають олівці?

Ось деякі різновиди олівців:  • Прості (чорнографітові) олівці: Це найпоширеніші олівці, які містять графітний стрижень. Вони доступні в різних ступенях твердості, таких як HB, 2B, 4B та інші, які визначають темряву та м'якість ліній, які вони створюють.

  • Кольорові олівці: Олівці, в яких використовується кольоровий графіт або кольорові пігменти. Вони дозволяють створювати кольорові малюнки та малювати з використанням різних відтінків.

  • Механічні олівці: Це олівці з механізмом висування графітного стрижня. Вони зазвичай мають тонкий стрижень та зручні для тонкої та детальної роботи.


Де використовують олівці найчастіше?

Олівці використовуються в різних сферах та галузях, включаючи мистецтво, малювання, креслення, лист, шкільні роботи та офісні завдання. Вони популярні серед художників, студентів, офісних працівників, дизайнерів та всіх, кому потрібен інструмент для письма чи малювання. Олівці зазвичай легкі у використанні, дозволяють створювати різні ефекти та надають більшу контрольність та можливості для творчості.


Олівці підібрати з ціною, котра починається з гривень в брендовому інтернет-магазині buromax.kiev.ua. Швидка відправка любої позиції з категорії письмові приладдя доступна в Ужгород, Полтава или Запоріжжя, а також інші міста в межах України національними службами-перевізниками.
Маркери
[alert text]