0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Шпагат і нитки

Поширені запитання:

Шпагат та нитки для канцелярії для чого вони?

Шпагат та нитки є матеріалами для зв'язування та кріплення документів та предметів.


Які бувають шпагат та нитки для канцелярії?

Ось деякі типи шпагату та ниток для канцелярських потреб:  • Шпагат: Це міцний та гнучкий матеріал, зазвичай зроблений з натуральних волокон, таких як бавовна чи коноплі. Шпагат використовується для зв'язування пачок паперу, створення папок, закріплення етикеток та декоративних елементів.

  • Нитки: Нитки для канцелярських потреб зазвичай виготовляються із міцних синтетичних матеріалів, таких як поліестер або нейлон. Вони використовуються для шиття, тимчасової фіксації або прив'язування предметів.


Де використовують шпагат та нитки для канцелярії?

Шпагат та нитки використовуються в офісах, школах, навчальних закладах та інших місцях, де потрібне зв'язування та кріплення документів та предметів. Вони допомагають організувати паперові матеріали, створити папки, зміцнити етикетки чи тимчасово закріпити предмети.


Шпагат і нитки вибрати та купити по вартості від 53.97 грн за штуку в офіційному інтернет-магазині buromax.kiev.ua. Доставка зі складу продукції з колекції виробника банківські приналежності доступна у Хмельницький, Бердянськ или Ірпінь і в інші райони по всій Україні зручними клієнту кур'єрськими службами.
Шило, голки
[alert text]