0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram info@buromax.kiev.ua
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Системи для підвісного архівування

Ця система складається з картотек, які призначені для зберігання підвісних папок. Всі вони мають спеціальні напрямні, що ідеально збігаються з довжиною папок, так щоб вони легко переміщалися і не падали. Компактні переносні картотеки ідеально виправдовують себе там, де мало місця на письмовому столі, а також у домашніх офісах.


Поширені запитання:
Що таке системи для підвісного архівування?
Системи для підвісного архівування являють собою спеціальні пристрої та аксесуари, які дозволяють організувати підвішені файли та папки для зручного зберігання та доступу до документів.
Які бувають системи для підвісного архівування?
Існує кілька типів систем для підвісного архівування. Одним з найпоширеніших є підвісна шина, яка кріпиться до стіни або робочого столу, і на неї навішуються підвісні папки або файли. Є також підвісні стелажі, які є металевими або пластиковими конструкціями з гачками або кишенями для підвішування папок.
Де використовуються системи для підвісного архівування?
Системи для підвісного архівування широко застосовуються в офісах, бізнес-центрах, юридичних фірмах, адміністративних установах та інших організаціях, де потрібне зберігання та організація великої кількості документів. Вони дозволяють оптимізувати використання простору, забезпечують зручний доступ до файлів та сприяють більш ефективному управлінню документацією. Системи для підвісного архівування можуть бути використані в домашніх умовах для організації особистих файлів і документів.

Системи для підвісного архівування підібрати з мінімальною вартістю від 364.47 гривень за штуку в інтернет-магазині buromax.kiev.ua. Швидка відправка любих продуктів з колекції папки та системи архівації доступна в Кропивницький, Мелітополь или Вінниця і в інші райони по Україні національними службами-перевізниками.
Підвісні на гумках
[alert text]
Шановні відвідувачі!

На сайті ведуться технічні роботи та можуть спостерігатися проблеми з оформленням замовлення. У робочий час магазину замовлення можна зробити по телефону або через зручний для вас месенджер. Дякую за розуміння!