0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Дироколи

Завдання пробивання однакових і рівних отворів у паперових листах вирішується лише одним канцелярським пристосуванням. Рекомендуємо замовити дірокол з доставкою, щоб поставити його на офісний стіл поряд з степлером та іншим корисним приладдям. Вирішіть питання з організацією та зберіганням робочих паперів прямо зараз.


Дироколи Buromax: асортимент інтернет-магазину


Велика колекція канцелярських пристроїв представлена ??різними товарними позиціями. Частина доступних на сайті виробів постачається з корисними аксесуарами. Вбудована лінійка дозволяє вимірювати відстань між проколами, а знімному резервуарі накопичуються конфетті. Додаткові фіксатори робочого механізму та прогумована поверхня забезпечують надійну роботу та виключають мимовільне ковзання приладів по столу.


Обрати потужний канцелярський дирокол вдасться завдяки зручним фільтрам на сайті. Товари категорії відрізняються такими параметрами: • матеріал (металеві та пластикові);

 • особливості моделі (регулювання лез, фіксатори, вставки з гуми);

 • пробивна потужність (до 100 аркушів);

 • колір (від стриманих до яскравих тонів);

 • діаметр отворів, що пробиваються;

 • розмір конструкції.

 • Офісне приладдя має різну пробивну здатність. Деякі вироби підходять для невеликих обсягів робіт, інші добре справляються навіть із пластиковими картами. Більш довговічними вважаються моделі з металу. Захист від ковзання є важливою перевагою.


  Як обрати найкращий товар?


  Обирають дірокол для роботи як офісні працівники, так і любителі сучасних творчих напрямків. При виборі товару необхідно як дивитися з його зовнішній вигляд, а й враховувати параметри, необхідного конкретного виду діяльності. Більшість асортименту розрахована на роботу з папером щільністю 120-230 гм2, але не виключає використання більш тонкого матеріалу. В останньому випадку впоратися з проблемою недостатньої щільності допомагає підкладання додаткових аркушів.


  Ще один важливий показник – інтенсивність застосування пристрою. Під час пробивання до сотні аркушів на день можна обійтися універсальними товарними позиціями. При великому обігу документів варто звернути увагу на міцніші прилади, так звані «потужні дироколи», підготовлені для активного використання протягом тривалого терміну.


  Покупка офісного приладдя


  Буромакс – відомий на українському ринку виробник канцелярії. Наш сайт пропонує дешево придбати оригінальні товари та замовити їх доставку у два кліки. Вартість продукції повністю відповідає її якості, функціональності та довговічності. Команда інтернет-магазину включає компетентних працівників служби підтримки. З ними можна зв'язатися онлайн, щоб отримати кваліфіковану консультацію щодо конкретних товарних позицій. Фахівці допомагають підібрати відповідну канцелярію та завершити етап комплектації замовлення.


  Купити дірокол відомого бренду вдасться клієнтам з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра та інших міст країни. Канцелярський пристрій буде доставлено в найкоротші терміни. Якщо ви почали оформляти свій робочий простір, зверніть увагу на інші офісні аксесуари. Докладіть зусиль, щоб підібрати гармонійний набір канцтоварів для власного натхнення та мотивації працівників. Успішні проекти створюються ефективної робочої атмосфері. Скористайтеся послугами нашого магазину Buromax, щоб сформувати її та осягнути нові вершини не лише в рамках офісу!  Поширені запитання:  Що таке дирокол?
  Дироколи – це інструменти, призначені для проколу отворів у папері чи інших матеріалах. Вони мають спеціальні гострі виступи, які проникають у матеріал і створюють отвори певного діаметра та розташування.


  Як використовувати дирокол?
  Дироколи використовуються для створення отворів у документах, папері, картках та інших матеріалах. Для використання дирокола потрібно помістити аркуш паперу або інший матеріал у його прорізі та натиснути на важіль або кнопку, щоб дирокол проколов отвори. Відстань між отворами та їх кількість залежить від типу дирокола.


  Які бувають дироколи?
  Існує кілька різних типів дироколів:  • Однодирочні дироколи: створюють один отвір у кожному проході.

  • Двохдирочні дироколи: створюють два отвори на одній стороні документа за один прохід.

  • Багатодирочні дироколи: можуть створювати від трьох до кількох десятків отворів одночасно.

  • Спеціалізовані дироколи: можуть мати різні розміри отворів, різні форми або призначені для конкретних цілей, наприклад для створення отворів у картках або паперових папках.


  Вибір типу дирокола залежить від кількості отворів, відстані між ними та конкретних потреб користувача.

Дироколи придбати з ціною, котра починається з 45.85 гривень за штуку в монобредовому магазині BUROMAX. Відправка і доставка товарів з категорії в каталозі виробника офісні інструменти можлива в Бровари, Миколаїв или Чернігів, а також в будь-які інші населені пункти на території Украини любими перевізниками та кур'єрськими службами.
Ножиці канцелярські
[alert text]