0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Паперові рушники Кількість шарів 2

Паперові рушники – це зручний та практичний витратний матеріал, який активно використовується для побутових цілей. Він став чудовою альтернативою спеціальним ганчіркам і серветкам, оскільки не вимагає очищення від забруднень і підлягає негайній утилізації після використання. На цій сторінці представлений широкий асортимент витратних виробів, що випускаються брендом Buroclean відповідно до найвищих стандартів.


Паперова стопка рушників для рук – це незамінний господарський товар, що має наступні переваги: • швидко вбирає вологу;

 • не призводить до надмірної сухості шкіри на відміну від електричних сушарок;

 • не потребує прання та чищення;

 • підходить для більшості сучасних рушникоутримувачів.


На нашому сайті ви можете придбати стандартні та рулонні одноразові паперові рушники від українського бренду. Зверніть увагу, що запропоновані моделі відрізняються характеристиками та ціною.


Господарські витратні матеріали у магазині Buromax


Одноразовий листовий матеріал активно використовується в зонах кухні, що швидко забруднюються, а також у місцях громадського призначення. Легкий та практичний рушник легко вбирає зайвий жир і вологу, а також підходить для тимчасової заміни кавових фільтрів або кришок невеликих ємностей. Гігієнічна та зручна в експлуатації продукція викидається одразу після застосування, в чому полягає її головна перевага.


У кухонний диспенсер кладуться паперові рушники, створені з целюлози або переробленої макулатури. Вибір сировини впливає на міцність, грубість та стійкість листів до вологи. Як правило, вироби з макулатури мають сірий колір та бюджетну вартість.


У громадських місцях паперові рушники вкладаються в диспенсер для більш економічної та гігієнічної експлуатації. Вони видаються по одному аркушу, який може відрізнятися типом додавання: • Z – зигзагоподібне згортання, що дозволяє не торкатися наступного фрагмента паперу;

 • V – складені навпіл відрізки із середнім показником щільності.


В асортименті представлені варіанти у вигляді рулонів, намотаних на картонну втулку. Вони мають перфоровані місця відривів. Якщо говорити про більш стандартну упаковку, вона може супроводжуватися наявністю картонної коробки для захисту вмісту витратного матеріалу.


Купити паперові рушники від Buroclean


Ціна паперового рушника, за допомогою якого можна витерти руки і не тільки, не дуже висока, але оптова закупівля буде ще вигіднішою при співпраці з інтернет-магазином Buromax. Низька собівартість продукту та знижки для постійних клієнтів – чудова нагода купити великий запас товару. Підібрати його на сайті вдасться за наступними фільтрами: • кількість в упаковці;

 • матеріал виготовлення;

 • розмір;

 • тип додавання.


Паперові рушники створені для підтримки найвищого рівня гігієни в таких місцях як туалет, кухня, причому йдеться не лише про житлові приміщення, а й про громадські установи. Вчені довели, що використання паперу після миття рук зменшує кількість бактерій на подушечках пальців на 75%. До того ж, одноразові серветки швидше висушують руки, якщо порівнювати із лляними рушниками та електросушарками.


Паперові листові рушники від торгової марки Buroclean представлені на сайті в широкому асортименті за доступною ціною. Замовити їх можна з будь-якого міста України через інтернет або за телефоном. Запропонована продукція відповідає санітарним вимогам та нормативам якості. Для укладання більш вигідних угод звертайтеся до менеджерів, які роз'яснять умови взаємовигідного співробітництва.

Поширені запитання:

Що таке паперові рушники?

Паперові рушники – це одноразові серветки з паперу, які використовуються для витирання рук або поверхонь.


Які бувають паперові рушники?

Ось деякі види паперових рушників: • Складні рушники: Вони є рушниками, складеними у формі складки, які можна витягнути по одному аркушу за раз. Це звичайний тип паперових рушників, який можна зустріти у громадських місцях, таких як ресторани, туалети, офіси та інші.

 • Рулонні рушники: Це рушники на рулоні, які можна розірвати за потрібною довжиною. Рулонні рушники зазвичай використовуються у професійній сфері, як ресторани, кафе, кухні та інші підприємства харчування. Вони зручні для швидкого витирання рук або великих поверхонь.


Де використовують паперові рушники?

Паперові рушники використовуються в різних громадських та приватних місцях, де потрібне швидке та гігієнічне сушіння рук або прибирання поверхонь. Це можуть бути ресторани, кафе, офіси, туалети, кухні, медичні заклади та інші. Люди різного віку та професій можуть використовувати паперові рушники для підтримки чистоти та гігієни.


Паперові рушники Кількість шарів 2 вибрати та купити з ціною, котра починається з 22.42 гривень за одиницю в магазині онлайн Buromax. Доставка напряму зі складу любих продуктів з категорії в каталозі виробника господарські товари доступна у Вінниця, Вишневе или Олександрія і в інші райони в межах України службами-перевізниками.
Вішалки Туалетний папір
[alert text]