0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Віники

Віник – це зручний та практичний інвентар, без якого складно уявити процес прибирання. Господарський інструмент застосовується для таких цілей: • очищення килимів, підлог та інших поверхонь у житлових та комерційних приміщеннях;

 • прибирання підсобного простору та промислових цехів;

 • підмітання прибудинкової території, а також тротуарів.


Сучасні віники сорго додатково прошивають нитками з поліпропілену, щоб надати додаткової довговічності та міцності виробам. Бренд Buroclean випускає товари, за допомогою яких зручно виконувати рутинні завдання та можна не боятися швидкої поломки у перші місяці використання.


Господарський інвентар в інтернет-магазині Buromax


Найбільшою популярністю користуються не синтетичні мітли, а віники сорго. Їхня назва пов'язана з рослиною, з гілок якої вони виготовляються. Висушені гілки формують пучок, який прошивається за спеціальною технологією, щоб набути форми лопатки. Пристосування призначається для реалізації господарсько-побутових потреб: підтримання чистоти та прибирання сміття у приміщеннях різного призначення.


Господарський віник українського виробника представлений у широкій варіації рішень, що мають такі переваги: • якісне змітання волосся, шерсті та дрібного сміття завдяки густим, гнучким та еластичним прутам конструкції;

 • безпека експлуатації – забезпечується використанням натуральної сировини;

 • довгий термін експлуатації – прути надійно скріплюються між собою та прошиваються кількома витками поліпропіленової нитки.


Велика кількість сучасного прибирального інвентарю на ринку не впливає на популярність класичних віників сорго. Вони мають перелік переваг, що пояснюють високий попит на них.


Мітла – це ще один аксесуар для ефективного прибирання. Він виготовляється із синтетичної сировини, а візуально має вигляд щітки з довгою ручкою. Головна перевага подібного варіанту - легкість очищення, так як прути легко відмиваються навіть при роботі зі сміттям, що має дуже неприємний запах. ПВХ мітли не бояться підвищеної вологості, тому експлуатуються до 5 років із збереженням фабричних характеристик. Штучні віники для збирання сміття прийнято поділяти на наступні категорії: • спеціалізовані – відрізняються жорсткістю, формою, а також типом поверхні, для якої призначені;

 • універсальні – класичні варіанти зі стандартними параметрами та довжиною ворсу до 10 см.


Прибирання – це процес, під час якого сміття залишає будинок, офіс чи промисловий простір. Самостійно або за допомогою менеджера клієнти інтернет-магазину Buromax можуть підібрати якісний інвентар на свій смак.


Купити віник для дому онлайн


Усілякі технічні новинки – не завада у використанні звичайного віника, ціна якого значно нижча за ефективність і довговічність. Екологічно чистий і безпечний інструмент підходить для сухого та вологого прибирання, так як гілки відмінно утримують вологу, чим допомагають не піднімати пил у кімнаті в процесі замітки. Заводський брак виключено, оскільки кожен інструмент виготовляється вручну професіоналами своєї справи. Варто звернути увагу, що інвентар випускається як у вигляді окремого виробу, так і комплектом, який знадобиться вдома, в офісі, на дачі і навіть для прибирання вуличної території.


Якщо ви вирішили купити якісний віник для збирання, скористайтесь вбудованими фільтрами сайту:Детальні фото та перелік характеристик товарів допомагають не помилитися у виборі, але покупцям завжди доступна консультація менеджерів. Клієнти можуть вказати свій номер у спеціальній формі та отримати дзвінок від консультанта у бажаний час. Приємної співпраці з інтернет-магазином Buromax!

Поширені запитання:

Що таке віники та мітла?

Віники та мітли – це інструменти, що використовуються для збирання пилу, сміття та інших відходів із підлоги та інших поверхонь.


Які бувають види віників та мітел?

Ось кілька видів віників та мітел, які часто використовуються: • Натуральні віники та мітли: Ці інструменти виготовлені з натуральних матеріалів, таких як сорго, солома чи дерев'яна щетина. Вони зазвичай використовуються на відкритих поверхнях, таких як двори, майданчики чи сади.

 • Синтетичні віники та мітли: Ці інструменти мають ворсинки із синтетичних матеріалів, таких як пластик чи нейлон. Вони можуть використовуватися як на відкритих, так і внутрішніх поверхнях, і мають хорошу здатність, що вбирає.

 • Мітли з розширеною головкою: Ці мітли мають широку та розширену головку, що дозволяє ефективніше збирати сміття та пил із підлоги. Вони особливо корисні для збирання великих площ.

 • Кутові віники: Це спеціальні віники, призначені для очищення кутів і важкодоступних місць. Вони мають форму, що дозволяє ефективно очищати кути та краї.


Де використовують віники?

Віники та мітли використовуються у різних місцях, включаючи будинки, офіси, магазини, ресторани, готелі та інші громадські та комерційні приміщення. Їх використовують прибиральники, домашній персонал, господарський персонал, а також люди, які займаються прибиранням у своїх будинках та робочих приміщеннях.


Віники вибрати та придбати з вартістю від 44.56 гривень за одиницю в інтернет-магазині BuroMAX. Доставка напряму зі складу любих продуктів з колекції виробника прибиральний інвентар можлива в Херсон, Ужгород или Червоноград та в будь-які регіони України любими перевізниками та кур'єрськими службами.
Відра Совки
[alert text]