Notice: Undefined variable: masid in /home/buromax/public_html/fns.php on line 1136

Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, null given in /home/buromax/public_html/fns.php on line 1136

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/buromax/public_html/content.php on line 908
Олівці прості Довжина 19 см - купить в Киеве и Украине, цена в каталоге магазина «Буромакс»
0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram info@buromax.kiev.ua
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Олівці прості Довжина 19 см

потрібні студентам, дітям, школярам, ??дизайнерам, офісним співробітникам та працівникам різних сфер. Звичайні, здавалося б, інструменти відрізняються принципом дії, твердістю грифеля та інші параметрами. У віртуальному каталозі Буромакс ви знайдете велику різноманітність канцелярських виробів з детальним описом особливостей. Не втрачайте час і приступайте до пошуку варіанта, що відповідає вашим потребам.


Переваги продукції українського бренду


Олівці твердістю НВ від Buromax знайомі всім вітчизняним споживачам. Приладдя для малювання та креслення реалізується поштучно та в наборах. У нашому інтернет-магазині на вас чекають виключно оригінальні товари з масою переваг:  • легка заточування;

  • тонкий слід на папері;

  • максимальна міцність, щоб уникнути поломок у разі падіння.


можна як для невеликих нотаток, так і для виконання професійних графічних робіт. Високоякісні вироби виробника чудово передають основні відтінки сірого кольору. Професійно оброблені стрижні не залишають подряпин на аркушах, а виконані замальовки легко коригуються за необхідності.


Як купити інструмент для малювання та креслення?


При виборі затребуваної письмової приналежності варто керуватися такими критеріями:  • Твердість грифеля – від 4Н до 6В. Визначає витонченість лінії, яка залишиться на папері;

  • Функціональність – з гумкою або без неї;

  • Матеріал та форма – пластикові та дерев'яні вироби можуть бути круглими, тригранними та шестигранними;

  • Кількість в упаковці – від 6 до 100 шт. Цей параметр є важливим при малюванні креслень, які неможливо створити інструментом однієї яскравості та товщини.


ТМ «Buromax» пропонує своїм клієнтам великий асортимент простих олівців, які радуватимуть власників незалежно від вибору. Ми пропонуємо придбати оригінальний товар з будь-якого населеного пункту України, а не лише у Києві. При сумі замовлення від 1000 гривень на вас чекає безкоштовна доставка. З вигідними пропозиціями по опту ознайомлять компетентні консультанти.


Ціна на прості олівці відповідає якості та функціональності виробів, тому не варто відмовлятися від ідеї купити їх для роботи чи дитячої творчості. Також ви можете додати на замовлення інші канцтовари, без яких не обійтися в офісі та вдома.

Поширені запитання:

Чорнографітові (прості) олівці, що це?

Чорнографітові (прості) олівці - це найпоширеніший і базовий тип олівців, які широко використовуються для письма, малювання та нотаток.


Які бувають звичайні олівці?

Ось деякі типи чорнографітових олівців:  • Олівці HB: Вони є найпоширенішим типом чорнографітових олівців із середнім ступенем твердості. Вони підходять для широкого спектру завдань, від письма до малювання.

  • М'які олівці (2B, 4B, 6B тощо): Ці олівці мають більш м'яку графітову стрижень і пропонують темні та насичені лінії. Вони часто використовуються в мистецтві для створення тіней, штрихування та глибини.

  • Жорсткі олівці (2H, 4H, 6H і т. д.): Ці олівці мають жорсткіший графітовий стрижень і забезпечують світлі та чіткі лінії. Вони застосовуються у технічному малюванні, кресленні та інших точних завданнях.


Де використовують чорнографітові олівці?

Чорнографітові олівці використовуються в офісах, школах, навчальних закладах, художніх студіях та домашній обстановці. Вони користуються популярністю у людей різного віку та професій для письма, малювання, нотаток, шкільних завдань та інших завдань, де потрібен графічний вираз.


Олівці прості Довжина 19 см підібрати з мінімальною вартістю від 1.23 грн в монобредовому магазині ТМ «Буромакс». Доставка зі складу любих продуктів з категорії в каталозі виробника олівці можлива у Житомир, Вишневе или Кропивницький та інші куточки по Україні кращим способом для клієнта.
Механічні
[alert text]