0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Стругачки Тип автоматична

До появи перших кулькових ручок, набагато зручніше було писати олівцями. У олівців, насправді, маса переваг перед ручками, напис олівцем легко стирається гумкою, олівець не перестане писати, без причини, як це іноді трапляється з ручкою, йому не потрібна зміна пасти (правда, якщо це не механічний олівець). Напевно, єдиний недолік олівця в тому, що він періодично потребує заточування.


По-перше, олівці точили лезами, або ножами, які завжди були під рукою. Щоправда, це було не зовсім зручно, оскільки ножем, або лезом можна було легко поранитися, а дітям такі речі взагалі не можна давати в руки. Все змінилося в 1828 році, французький математик Бернард Лассімон, придумав таку річ, якою можна було безпечно точити олівець, і яка займає стільки ж місця, як і маленький ножик. Лассимон узяв дерев'яний прямокутник, просвердлив у ньому отвір, що нагадує своєю формою заточений олівець, і вставив плоске лезо, а щоб тирсі було куди виходити – залишив невеликий зазор.


З того часу точила мало змінилася, хіба що з'явилися механічні та електричні точила. Наша компанія пропонує асортимент точилок на будь-який смак.Поширені запитання:Концелярські точила, що це таке?
Канцелярська точила - це інструмент, що використовується для заточування олівців, крейди та інших посадкових пристроїв, покритих шаром грифеля.


Які бувають точила?
Існує кілька видів точилок. Найбільш поширені одноразові пластикові точила, які мають отвір для вставки олівця та механізм для його заточування. Також існують механічні точила з вбудованим механізмом заточування, електричні точила, які автоматично заточують олівці, і ручні точила з різальними лезами для ручного заточування.


Де використовуються канцелярські точила?
Канцелярські точила використовуються людьми різного віку та професій. Вони найбільш популярні серед учнів, студентів, художників, офісних працівників та домашніх користувачів, яким потрібно регулярно загострювати олівці або крейди. Стругачки також широко використовуються в школах, офісах, художніх студіях та інших місцях, де використовуються олівці для малювання, листи та маркування.

Стругачки Тип автоматична підібрати з ціною від 1.22 грн в інтернет-магазині buromax.kiev.ua. Швидка доставка продукції з колекції виробника офісне приладдя доступна у Павлоград, Мукачево или Тернопіль, а також в будь-які інші населені пункти України кращим способом для клієнта.
Закладки з клейким шаром Ластики
[alert text]