0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Одноразові тарілки Розмір 20.5х20.5 см

Одноразовий пластиковий посуд для їжі – це шлях до швидкої та зручної фасування страв з комфортним споживанням без необхідності подальшого миття посуду. Товари цієї категорії найчастіше купуються гуртом компаніями, діяльність яких невідривно пов'язана з обслуговуванням населення. Продукція торгової марки Buroclean випускається відповідно до високих стандартів якості та санітарних норм. Асортимент радує великою кількістю тарілок різних видів для холодної та гарячої їжі. Підберіть одноразовий посуд потрібної форми та скористайтеся умовами оформлення оптового замовлення.


Практичні одноразові тарілки


Ціна одноразових тарілок дуже доступна, тому їх вигідно використовувати у фастфудах, а також невеликих кафе та ресторанах. Страви в подібних ємностях можна брати із собою та вживати за межами закладів. Після їжі нічого не потрібно мити, достатньо знайти найближчу урну.


Одноразові пластикові тарілки Buroclean мають такі переваги:  • доступна вартість;

  • практичність;

  • універсальність використання;

  • простість транспортування;

  • гігієнічність;

  • безпека для здоров'я та навколишнього середовища;

  • економічні трудовитрати.


Одноразова тарілка – це предмет, без якого важко уявити масові пікніки та корпоративні виїзди на природу. Пластиковий посуд легко розподілити між великою кількістю людей і надалі не ускладнювати відпочинок миттям гори посуду та іншими труднозатратами, яких можна легко уникнути.


Купити одноразові тарілки у магазині Buromax


Стати власником одноразових пластикових тарілок зручно як для побутового, так і для корпоративного застосування. Переваги видаткових товарів оцінять люди, які працюють у всіх галузях. До того ж, наявність індивідуальних тарілок попереджає поширення контактних захворювань, оскільки ніхто, крім вас, не контактує з виданим посудним комплектом.


На сайті інтернет-магазину Buromax замовити одноразові тарілки вдасться у будь-якій кількості. Ми гарантуємо швидку обробку замовлення та оперативну доставку господарських товарів до будь-якого населеного пункту України. Ви отримаєте цілий посуд без сколів та подряпин, а також зможете застосувати його у відповідний момент при довгостроковому зберіганні.


Вибирайте одноразові тарілки від Buroclean, якщо ви цінуєте свій час, гроші, а також дотримання санітарних норм при вживанні їжі.

Поширені запитання:

Одноразові тарілки, що це?

Одноразові тарілки – це тарілки, призначені для одноразового використання.


Які бувають види одноразових тарілок?

Ось деякі види одноразових тарілок:  • Пластикові тарілки: Виготовлені із міцного пластикового матеріалу. Вони доступні в різних розмірах та формах, від маленьких десертних тарілок до великих тарілок для основних страв. Пластикові тарілки широко використовуються на пікніках, у кафе, ресторанах, фаст-фудах, офісах та інших місцях, де зручність та швидкість обслуговування відіграють важливу роль.

  • Паперові тарілки: Виготовлені із стійкого паперу із внутрішнім покриттям, яке запобігає протіканню рідини. Паперові тарілки також доступні у різних розмірах та формах. Вони популярні на заходах, у кафе, ресторанах, фуд-кортах, офісах та інших місцях, де потрібен зручний та гігієнічний спосіб подачі їжі.


Де використовують одноразові тарілки?

Одноразові тарілки використовуються у різних місцях та сферах. Їх часто можна зустріти на пікніках, у кафе, ресторанах, фаст-фудах, фуд-кортах, офісах, на заходах та інших місцях, де потрібна зручність, швидкість та економія часу при сервіруванні та подачі їжі. Вони дозволяють уникнути необхідності миття тарілок після використання та зручні у використанні на відкритому повітрі або в умовах, де немає доступу до багаторазового посуду.


Одноразові тарілки Розмір 20.5х20.5 см придбати з ціною від 65.02 грн за одиницю в монобредовому магазині ТМ «Буромакс». Доставка зі складу товарів з категорій та підкатегорій одноразовий посуд можлива в Ірпінь, Мелітополь или Кременчук, а також інші міста України любими перевізниками та кур'єрськими службами.
Ножі Одноразові прилади
[alert text]