0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram info@buromax.kiev.ua
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Одноразові стакани Кількість в упаковці 25 шт.

Паперові та пластикові одноразові склянки дуже популярні в багатьох країнах. Вони мають достатню кількість переваг для завоювання споживачів на українському та зарубіжному ринках. Кожен з нас у будь-який момент прогулянки може зайти в кав'ярню, щоб отримати смачний та ароматний напій у паперовій посудині, представленій у широкому асортименті на цій сторінці.


Для одноразових склянок з паперу властиві такі переваги: • екологічний склад – підбираються компоненти, що підлягають вторинній переробці з подальшою утилізацією;

 • безпека – при нагріванні ємність не виділяє токсичного запаху та не впливає на якість вмісту;

 • практичність – гофрована накладка не дає посудині вислизнути, а ще її не потрібно мити;

 • мінімальна теплопровідність – вироби не сильно нагріваються, завдяки чому вживати напої стає максимально зручним;

 • гігієнічність – не підлягають повторному використанню;

 • естетичний вигляд і приємна експлуатація – торкатися картону набагато приємніше, ніж холодної керамічної чашки;

 • ефективний рекламний хід – на поверхні можна друкувати логотипи, слогани та будь-які малюнки, щоб привернути увагу споживачів до компанії та покращити її впізнаваність серед торгових марок.


Одноразовий паперовий стаканчик бренду Buroclean виробляється з найтоншого картону, що підлягає термічній обробці, а також ламінації, тип якої вибирається залежно від артикулу виробу в категорії одноразового посуду.


Замовити одноразові стаканчики в магазині Buromax


Купити одноразові стаканчики 200 мл на сайті можна з різних матеріалів. Популярний посуд випускається у двох різновидах: • Паперова – приваблює екологічністю, стильним зовнішнім виглядом. Підходить для нанесення фірмових логотипів та малюнків, при цьому підлягає тривалому зберіганню;

 • Пластикова – має доступну ціну, широку колірну гаму. Відрізняються компактністю, легкою вагою, міцністю. Призначається для одноразового застосування без подальшого очищення з постачанням в утилізацію.


Найбільшим попитом серед одноразових пластикових склянок користуються вироби ємністю 200 мл. Їх найчастіше використовують для гарячих напоїв, які прийнято заварювати та подавати з різною температурою води. Моделі цього обсягу мають доступну вартість та не викликають незручностей у процесі експлуатації.


Асортимент одноразового посуду від Buroclean (Україна)


Купити одноразові стаканчики у місті Київ та інших населених пунктах можна для різних цілей. Використання для прохолодних та гарячих напоїв – не єдиний спосіб застосування лаконічного та сучасного товару. Пластиковий стакан - це відмінна ємність для круп, молочних продуктів, а також невеликих деталей, які, можливо, розкидані по всьому гаражі. Це не просто посуд, з якого можна пити, а й відмінний спосіб просування бренду у колі зацікавлених вашим типом продукції осіб.


Ціна одноразових стаканчиків вказана на сайті. Для їх вибору можна використовувати вбудовані фільтри. Відфільтруйте доступну до замовлення продукцію за такими критеріями: • кількість в упаковці – від 20 до 100 шт;

 • матеріал – папір, картон, пластик;

 • обсяг – від 180 мл до 500 мл;

 • особливість – гофра;

 • колір – прозорий, білий.


Одноразові пластикові та картонні склянки виробництва України продаються в роздріб та оптом. Покупці можуть замовити їх для домашнього та комерційного використання. За бажання укласти співпрацю та оформити оптове замовлення варто звернутися до менеджерів. Для цього достатньо залишити свій номер у спеціальній формі на сайті Buromax і дочекатися дзвінка у вказаний вами час. Запасайтеся всіма необхідними господарськими товарами за доступними цінами в одному місці!

Поширені запитання:

Одноразові склянки, що це?

Одноразові склянки – це склянки, призначені для одноразового використання.


Які бувають одноразові склянки?

Ось деякі види одноразових склянок: • Пластикові склянки: Виготовлені із міцного пластикового матеріалу. Їх можна знайти в різних розмірах та обсягах, починаючи від маленьких стаканчиків для напоїв до більших склянок для гарячих та холодних напоїв. Вони широко використовуються на пікніках, кафе, ресторанах, фаст-фудах, офісах та інших місцях.

 • Паперові склянки: Виготовлені із стійкого паперу із внутрішнім покриттям, яке запобігає протіканню рідини. Паперові склянки також доступні в різних розмірах та об'ємах і можуть використовуватись для гарячих та холодних напоїв. Вони популярні на заходах, у кафе, ресторанах, фуд-кортах та офісах.


Де використовують одноразові склянки?

Одноразові склянки використовуються у різних місцях та сферах. Їх використовують на пікніках, у кафе, ресторанах, фаст-фудах, офісах, на заходах, спортивних заходах та інших місцях, де потрібен зручний та гігієнічний спосіб подачі напоїв. Вони дозволяють уникнути необхідності миття склянок після використання та зручні для швидкого обслуговування.


Одноразові стакани Кількість в упаковці 25 шт. вибрати та придбати з ціною від 28.92 гривень за одиницю в магазині BuroMAX. Доставка любих товарів з каталогу одноразовий посуд доступна у Нікополь, Маріуполь или Рівне, а також інші міста на території Украини ннайбільш відповідним способом.
Ножі
[alert text]