0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Лінійки Колір чорна

Вимірювальна лінійка – це пристрій, без якого складно уявити виконання креслярських робіт, освітній процес та реалізацію деяких офісних завдань. Український бренд Buromax пропонує великий вибір якісних виробів, необхідних для ефективної роботи промислових цехів, конструкторських бюро та інших місць. Сталевий або алюмінієвий сантиметр стане в нагоді кожній людині, навіть домогосподарці, що приділяє увагу шиттю або малюнку.


Як обрати сантиметрову лінійку?


Канцелярська лінійка дозволяє вимірювати відстань між двома точками у сантиметрах. Точна вимірювальна шкала може розташовуватись на корпусі, виконаному з різних матеріалів. Але не тільки зараз варто звернути увагу при виборі канцтоварів на сайті. Не забувайте, що:  • для креслярських робіт школярам та студентам підійдуть пластикові та дерев'яні варіанти;

  • зняття стратегічно важливих параметрів неможливе без офіцерського приладу;

  • сталева або алюмінієва лінійка вибирається залежно від мети використання.


На цій сторінці на вас чекає великий асортимент приладь різної довжини, ширини, кольору та призначення. У кожного клієнта є можливість підібрати максимально зручний для себе варіант самостійно або звернутися до менеджерів за рекомендацією.


Канцтовари Buromax: асортимент виробів


Металевий та залізний вимірювальний сантиметр на сайті представлений широким асортиментом класичних та вузькоспеціалізованих лінійок. Вони виготовляються із міцних матеріалів, створених для тривалої експлуатації.Відповідність канцелярі європейським стандартам гарантує її безпеку, точність і надійність, додасть точності кресленням і практично позбавить необхідності використовувати ластики, а також коректори .


Для швидкого вибору канцтоварів на сайті передбачені фільтри, для лінійок вони виглядають так:  • матеріал – алюміній, сталь, пластик;

  • розмір;

  • тип – рейсшина;

  • тонування – так/ні;

  • колір.


Купити в магазині Buromax можна як звичайну, так і офіцерську залізну лінійку. Цей інструмент легко знайти у звичайному будинку, але спочатку він призначався для військовослужбовців, щоб ті могли визначити необхідні координати та внести їх у документацію, що заповнюється. Якщо цей функціонал вам не потрібен, то звичайної пластикової прозорої лінійки буде достатньо, тому що вона містить точну вимірювальну шкалу, наявність якої визначає призначення інструменту.


Швидка угода за доступною вартістю


Ціна на металевий сантиметровий прилад під назвою лінійка компанією Buromax встановлена ??у доступному ціновому діапазоні, тому придбати вироб може покупець з будь-якого куточка України. Перед оформленням та оплатою замовлення можна вивчити опис товару, його характеристики, фотографії, а також ознайомитися з відгуками. Заявка на сайті оформляється в два кліки у будь-який час доби, а в робочі години на зв'язку менеджери, до яких можна звернутися з питаннями. Зв'язуйтеся з консультантами та оформлюйте чергове замовлення.Поширені запитання:Вид лінійок для канцелярії які є?
Лінійки – це інструменти, які використовуються для створення прямих та точних ліній на папері або інших матеріалах. Вони зазвичай мають прозору пластикову основу з мітками для вимірювання та різними шкалами.


Де застосовують лінійки?
Лінійки для канцелярії знаходять застосування у різних сферах та завданнях. Вони часто використовуються в офісах, школах, університетах, архітектурних та інженерних бюро, художніх студіях та інших місцях, де потрібне створення прямих ліній, вимірювань чи маркувань.


Що таке лінійка?
Лінійка – це інструмент для вимірювання довжини та проведення прямих ліній. Вона є плоскою смужкою, зазвичай виготовленою з прозорого або прозоро-пластикового матеріалу. На лінійці зазвичай є поділки, позначені сантиметрами чи дюймах, які дозволяють точно вимірювати об'єкти чи відрізки. Лінійки широко використовуються у школі, офісі, а також у різних галузях, що потребують точних вимірювань, включаючи будівництво, дизайн та ремонт.

Лінійки Колір чорна вибрати з ціною, котра починається з 4.92 грн за одиницю в інтернет-магазині buromax.kiev.ua. Відправка і доставка товарів з категорій та підкатегорій офісне приладдя можлива у Миколаїв, Слов'янськ или Біла Церква і в будь-які інші міста в кордонах Украини зручним для клієнта методом.
Скоби для степлера Пластикові брелоки для ключів
[alert text]