0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Етикетки самоклеючі Форма прямокутна

Етикетки самоклеючі - універсальний канцелярський пристрій для маркування. На невеликих аркушах можна написати важливу інформацію для ознайомлення та привернення уваги. Як правило, подібний папір використовується для вказівки вартості, характеристик та найменування товару, але в цілому підходить для вирішення величезного спектру завдань.


Самоклійний папір А4: сфера застосування


Асортимент продукції Буромакс представлений великою різноманітністю паперу з властивостями, що клеять. Канцелярський продукт популярний через універсальність. Його можна наклеїти на поверхні різних матеріалів, при цьому підготовка для простої процедури не потрібна. Прямокутні самоклеючі етикетки стійкі до зовнішнього впливу. Їхнє універсальне призначення поширюється на такі товари:  • продукти харчування, які зберігатимуться в морозилці або в умовах великої вологості протягом тривалого часу;

  • подарункові упаковки;

  • вагову, відрізну продукцію, а також маркування ємностей для рідини.


Дуже часто папір з властивостями, що клеять, використовують для нанесення рекламних оголошень та організації офісного простору. Будь-яке товарне найменування цього типу складається з трьох основних частин: бази, клею та поверхні. Матеріал легко наноситься відразу після покупки, друкування на ньому або будь-якої іншої обробки. При цьому не доведеться шукати клей, скотч, магніти та інші предмети для надійного кріплення. Використання глянцевого паперу та захист плівковим шаром дозволяє етикеткам протистояти зовнішньому впливу.


Придбання паперової продукції


Етикетки самоклеючі на листі А4 представлені в нашому інтернет-магазині великою колекцією канцтоварів. Сам формат дуже зручний для друку на стандартному принтері. Аркуш розділений на кілька однакових елементів прямокутної форми. Наприклад, можна ввести адреси для надсилання кореспонденції та просто наклеїти їх на конверти. Подібний крок скорочує тимчасові втрати та робить робочий процес максимально комфортним.


Для зручності друку на етикетках можна скористатися спеціальним додатком для PC, який можна завантажити за посиланням нижче.


Додаток BuromaxPrint

Якщо ви бажаєте купити самоклеючі етикетки Buromax, зверніть увагу на вигідні пропозиції нашого сайту. Доступні набори відрізняються форматом паперу та кількістю аркушів у комплекті. Замовлення швидко оформляється через корзину. Після його підтвердження менеджером залишається лише дочекатися оперативної доставки по Києву та Україні доступними поштовими сервісами. Вибирайте оригінальні канцтовари від виробника за доступними цінами!


Поширені запитання:


Що таке самоклеючі етикетки?
Самоклеючі етикетки - це невеликі ярлики або наклейки, які мають на звороті шар клеючої речовини. Вони призначені для зручного нанесення на різні поверхні, такі як упаковка, контейнери, листи та інше. Ці етикетки зазвичай використовуються для позначення вмісту, цінників, адрес або іншої інформації. Вони легко приклеюються і легко знімаються без залишення слідів або пошкодження поверхні, на яку вони були приклеєні.

Де використовуються самоклеючі етикетки?

Самоклеючі етикетки використовуються в різних галузях та сферах діяльності, включаючи:  • Торгівля та роздрібна торгівля: Етикетки самоклеючі застосовуються для маркування та позначення товарів, цінників, штрих-кодів, а також для створення інформаційних ярликів на полицях та вітринах.

  • Логістика та упаковка: Вони використовуються для маркування пакувальних матеріалів, вантажів, ящиків та контейнерів, що полегшує ідентифікацію та відстеження товарів у процесі доставки та зберігання.

  • Офісна та ділова сфера: Самоклеючі етикетки використовуються для позначення файлів, папок, офісного обладнання, а також для створення поштових ярликів та адресних етикеток.

  • Хобі та рукоділля: Етикетки самоклеючі знаходять застосування у творчих проектах, скрапбукінгу, створенні листівок та виробів.

Етикетки самоклеючі Форма прямокутна купити по вартості від 214.88 гривень в інтернет-магазині buromax.kiev.ua. Швидка відправка усіх позицій з категорії паперова продукція доступна у Запоріжжя, Кам'янець-Подільський или Житомир, а також інші міста в кордонах Украини потрібними клієнту службами-перевізниками.
Календарі Цінники
[alert text]