0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram info@buromax.kiev.ua
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Подарунки і сувеніри

Обрати стильний діловий подарунок дуже непросте заняття. У корпоративній етиці правильно підібраний подарунок насамперед підкреслює вам імідж та статус. Це і увага, і повага, і насамперед ваша відповідальність. Практичність та вишуканість презенту у кілька разів піднімає враження.


Обираючи подарунок начальству, не завжди варто робити його дорогим. У такому разі ви можете поставити людину в незручне становище. Найкраще взяти до уваги хобі та захоплення людини, якій подаєте презент.


Якщо ж у вас ситуація, коли ви не в курсі захоплень людини, непоганий вихід це ділова ручка або письмовий набір. У такому разі ви навряд чи помилитеся: цей презент оцінить більшість. Це і практичність, і імідж. Якщо ж підходити до вибору подарунка із суто практичного боку – можливо вам підійде, наприклад, термос. Також непоганим варіантом буде щось зі шкіряної галантереї (барсетка, кейс, щоденник у гарній палітурці).


У кожному разі важливий не подарунок, а увага. Робіть подарунки родичам, друзям, знайомим!

Подарунки і сувеніри підібрати з мінімальною вартістю від гривень в інтернет-магазині ТМ «Буромакс». Доставка напряму зі складу товарів з категорій та підкатегорій доступна в Вишгород, Кривий Ріг или Вінниця, а також інші міста в межах України любими перевізниками та кур'єрськими службами.
Товари для дитячої творчості та школи Господарчий інвентар
[alert text]