0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Папки-реєстратори Тип обкладинки крафт

Потреба систематизації паперової документації виникає у всіх навчальних закладах та офісах компаній. Підшивка звітів та важливих паперів за конкретними ознаками потрібна для швидкого їх знаходження під час пошуку. Проблему зручного розміщення документів вирішує папка-реєстратор. Дізнайтеся про нюанси використання цієї системи архівації, щоб вибрати ідеальний для себе варіант!


Особливості офісного пристосування


Усього лише одна особливість відрізняє папку-реєстратор від звичайної офісної папки – затискний пристрій. Спеціальні кільця дозволяють накопичувати велику кількість паперу без ризику їх пошкодження. Аркуші попередньо вкладаються у файли, які простягаються на штирі затискного механізму. Конкретні найменування каталогу призначаються певної кількості паперу. Якщо купити реєстратор із прорізами, то вдасться забезпечити додаткову фіксацію матеріалів у замкнутому стані. Ще одна корисна опція виробу – поле для маркування для швидкого пошуку інформації.


Як вибрати папку-реєстратор у магазині?


Папка-реєстратор у Києві представлена ??великим асортиментом товарів, призначених для зберігання паперів формату , та . Це не єдиний показник, що впливає на вибір при замовленні. У інтернет-магазині Buromax реєстратори відрізняються такими параметрами:  • матеріал – , ,

  • тип обкладинки – , ,

  • індекс – та

  • ширинка корінця;

  • колір;

  • місткість;

  • протектор.


Наявність різних серій від виробника дозволяє підібрати вироби, виконані в одному стилі, для організації робочого простору в офісі. Завдяки різноманітності кольорів вдасться візуально виділити документи різних категорій.


Покупка реєстратора в інтернет-магазині


Для підвищення ефективності роботи та грамотної організації робочого простору підходять різні системи архівації. , купити яку ви можете в режимі онлайн, відмінно впишеться в будь-який інтер'єр і зробить стильним та сучасним офісне приміщення. Вивчайте представлені на сайті позиції та вибирайте товар, який відповідає всім вашим вимогам. Замовлення обробляються в найкоротший термін, а доставка можлива навіть до Одеси, Харкова та інших міст України. Перетворіть свій офіс на два рахунки з продукцією вітчизняного виробника!

Поширені запитання:

Що таке папки-реєстратори?

Папки-реєстратори - це спеціальне канцелярське приладдя, призначене для організації та зберігання великої кількості документів. Вони мають механізм-реєстратор, що дозволяє легко відкривати і закривати папку, а також фіксувати документи всередині.


Які бувають папки-реєстратори?

Папки-реєстратори можуть мати різні розміри та місткість, залежно від кількості документів, які потрібно впорядкувати та зберігати. Вони зазвичай мають жорстку обкладинку з картону чи пластику, що забезпечує захист документів. Механізм-реєстратор може бути виконаний на основі пружини, рейкової системи або інших типів механізмів, що забезпечують надійне закріплення та легке відкриття папки.


Де використовуються папки-реєстратори?

Папки-реєстратори широко використовуються в офісному середовищі, а також в інших організаціях та навчальних закладах, де потрібна організація та зберігання великого обсягу документів. Вони можуть використовуватися керівниками, адміністративним персоналом, юристами, бухгалтерами та іншими фахівцями, яким необхідно мати швидкий та зручний доступ до своїх документів. Папки-реєстратори дозволяють утримувати велику кількість паперових матеріалів в одному місці, забезпечуючи їх захист та організацію.


Папки-реєстратори Тип обкладинки крафт придбати з ціною, котра починається з 52.14 грн в офіційному брендовому магазині BUROMAX. Відправка і доставка любих продуктів з колекції виробника папки та системи архівації можлива в Олександрія, Чернігів или Миколаїв і в будь-які інші міста по всій Україні національними службами-перевізниками.
Архівні бокси та короба Роздільники
[alert text]