0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram info@buromax.kiev.ua
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

шило Довжина голки 6 см

Поширені запитання:

Шило та голки для канцелярії , що це?

Шило та голки для канцелярії є дрібними інструментами, що використовуються для проколу та скріплення паперу.


Які вони бувають канцелярські шило та голки?

Ось деякі типи шил та голок для канцелярських потреб:  • Паперові шило: Це тонке та гостре металеве або пластикове шило із загостреним кінцем. Використовується для проколу паперу перед вставкою шнура або шпагату.

  • Голки для паперу: Це маленькі металеві або пластикові голки з гострим кінцем. Використовуються для тимчасового скріплення кількох аркушів паперу без використання скріпок або степлера.


Де використовують шило та голки в канцелярії?

Шило та голки для канцелярії використовуються в офісах, школах та інших установах для зв'язування, тимчасової фіксації або проколу паперу. Вони допомагають зібрати документи разом, створити папки або етикетки та полегшити впорядкування паперових матеріалів.


шило Довжина голки 6 см вибрати та купити з ціною від 8.11 гривень за одиницю в магазині онлайн ТМ «Бюромакс». Доставка зі складу усіх позицій з категорій та підкатегорій банківські приналежності можлива в Ужгород, Вишневе или Черкаси та інші куточки України найкращим для клієнта способом.
Сейфи Шпагат і нитки
[alert text]
Шановні відвідувачі!

На сайті ведуться технічні роботи та можуть спостерігатися проблеми з оформленням замовлення. У робочий час магазину замовлення можна зробити по телефону або через зручний для вас месенджер. Дякую за розуміння!