0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Сейфи

Кожна компанія дбає про свою безпеку, через що встановлюються системи відеоспостереження, а також наймається фізична охорона. Все ж таки значний оборот документів та фінансових засобів в офісі, магазині, готелі або кафе змушує задуматися про придбання захищеної від третіх осіб коробки. Сейф для грошей – найкраще рішення, з яким цінні папери будуть надійно захищені та доступні лише певному колу співробітників.


Призначення металевих боксів із кодом


Найчастіше у невеликих сейфах зберігаються гроші ресторанів, банків, заправок, готелів та інших сервісів, пов'язаних із обслуговуванням клієнтів. Вироби допомагають убезпечити кошти від крадіжки, і навіть систематизувати процес контролю їх витрати та отримання. Проста конструкція з кодом підходить для експлуатації у звичайному офісі. Спеціальний механізм захищає бокс від несанкціонованого проникнення. До того ж, його можна використовувати без підключення до каси або іншого механізму.


Різноманітність ящиків для фінансових коштів


Далеко не кожен касовий апарат доповнюється ящиком для зберігання грошей, але його можна купити окремо. Офісні сейфи відрізняються великим переліком параметрів, але особливу увагу варто звернути на спосіб відкриття. Для горизонтального органайзера працівника варто посадити збоку, а вертикальна орієнтація передбачає пряму посадку.


На сайті Buromax ви можете придбати міцну та надійну скриньку за мінімальною ціною.Український бренд використовує виключно екологічно чисті матеріали у процесі виготовлення офісних аксесуарів та канцтоварів, які також вдасться замовити в інтернет-магазині. Зверніть увагу, що бокси відрізняються кількістю та розмірами відділень. У деяких моделях можна змінити комплектацію за допомогою перегородок, а великі купюри завжди вдасться сховати під основним піддоном.


Вигідна угода в інтернет-магазині


Прихильники продукції Buromax можуть купити недорогий, але надійний бокс для грошей у класичній стилістиці. У сейфах з набором додаткових перекриттів можна зберігати будь-які дрібниці і не переживати за цілісність. При виборі ящиків для фінансових коштів можна встановити бажаний ціновий діапазон та активувати фільтри:  • розмір;

  • тип;

  • особливість;

  • колір.


Високі експлуатаційні характеристики та чудовий дизайн – це властивості, що характеризують бокси для грошей виробника Buromax. Подбайте про збереження купюр і встановіть екземпляр, що сподобався, у власному офісі.

Сейфи вибрати та купити з вартістю від 409.24 гривень за одиницю в магазині онлайн buromax.kiev.ua. Швидка доставка продукції з колекції виробника банківські приналежності доступна у Маріуполь, Буча или Чернігів і в будь-які інші міста в межах України найкращим для клієнта способом.
Шило, голки
[alert text]