0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram info@buromax.kiev.ua
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

шпагат Товщина 1000 текс

Поширені запитання:

Шпагат та нитки для канцелярії для чого вони?

Шпагат та нитки є матеріалами для зв'язування та кріплення документів та предметів.


Які бувають шпагат та нитки для канцелярії?

Ось деякі типи шпагату та ниток для канцелярських потреб:  • Шпагат: Це міцний та гнучкий матеріал, зазвичай зроблений з натуральних волокон, таких як бавовна чи коноплі. Шпагат використовується для зв'язування пачок паперу, створення папок, закріплення етикеток та декоративних елементів.

  • Нитки: Нитки для канцелярських потреб зазвичай виготовляються із міцних синтетичних матеріалів, таких як поліестер або нейлон. Вони використовуються для шиття, тимчасової фіксації або прив'язування предметів.


Де використовують шпагат та нитки для канцелярії?

Шпагат та нитки використовуються в офісах, школах, навчальних закладах та інших місцях, де потрібне зв'язування та кріплення документів та предметів. Вони допомагають організувати паперові матеріали, створити папки, зміцнити етикетки чи тимчасово закріпити предмети.


шпагат Товщина 1000 текс вибрати та придбати по ціні від 40.17 гривень за штуку в магазині buromax.kiev.ua. Доставка напряму зі складу усіх позицій з категорій та підкатегорій банківські приналежності доступна в Вінниця, Конотоп или Павлоград, а також в будь-які інші населені пункти на території Украини ннайбільш відповідним способом.
Шило, голки
[alert text]
Шановні відвідувачі!

На сайті ведуться технічні роботи та можуть спостерігатися проблеми з оформленням замовлення. У робочий час магазину замовлення можна зробити по телефону або через зручний для вас месенджер. Дякую за розуміння!