0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Лотки для паперу Вид вертикальний

Співробітники офісів змушені обробляти велику кількість ділових паперів щодня. Тому важливо забезпечити їм максимальний комфорт при роботі з документацією. Допомагає підвищити ефективність виконання завдань та організувати робочий простір підставка для паперів на стіл. Компактна конструкція дозволяє не захаращувати поверхню, а також сортувати документи за ступенем важливості або терміновості обробки. Скласти листи можна в кілька паралельних піддонів, у яких вони можуть зберігатися довгий час.


Інструмент для раціоналізації робочого простору


Пластиковий або металевий лоток для паперу А4, як настільні підставки під канцелярію, створений для впорядкування робочого настільного простору. Він може бути вертикальним, горизонтальним, а також універсальним через наявність кількох зручних секцій. Більшість моделей призначені для столу, але деякі можна прикріпити до стіни. Лаконічні та багатоповерхові конструкції підбираються залежно від завантаження та кількості щоденно оброблюваної документації.


Сучасна підставка, представлена ??в широкому асортименті на сайті, має такі переваги: • місткість – підходить для зберігання окремих аркушів та папок;

 • універсальність – може стати частиною цілої організованої системи;

 • зручність – документи в накопичувачах можна сортувати за різними ознаками або просто виставити за абеткою;

 • ергономіка – вільного настільного простору стає значно більше.


Ціна на горизонтальний лоток для паперу встановлюється залежно від складності виробу, кількості елементів, матеріалу корпусу, розмірів, стилізації. Додаткові аксесуари впливають на вартість лотка.


Канцелярський лоток для паперу: особливості та різноманітність


Безперервна робота з документами – достатній привід для придбання офісного пристрою, що допомагає підвищити ефективність виконання завдань. Незамінний помічник у будь-якій компанії створений для зберігання та сортування паперів різної важливості. Лаконічні вироби також можна використовувати для викладання чистого паперу, який далі піде для друку на принтері.


Купити пластикові лотки Buromax можна наступних видів: • горизонтальний – найбільш затребуваний варіант, тому що завжди під рукою та оптимізований під невеликі поверхні столів;

 • вертикальний – найчастіше застосовується для розміщення журналів, папок та буклетів на стелажах та полицях.


Модель підбирається залежно від потреб, а в процесі її пошуку варто скористатися фільтрами магазину Buromax: • матеріал – пластик, метал;

 • розмір;

 • вид;

 • колір;

 • серія;

 • особливість – сітка;

 • місткість.


Найчастіше для офісного та домашнього використання купуються горизонтальні лотки для документів. Популярні моделі з сіткою дозволяють швидко орієнтуватися у вмісті і знаходити потрібні звіти без перегляду всіх файлів, що зберігаються.


Як купити пластикові лотки Buromax?


Широкий асортимент піддонів українського бренду порадує найвибагливіших покупців. У каталозі дизайнерських рішень вдасться знайти класичні вироби, а також варіанти із незвичайним дизайном. Пластикова підставка для паперу може бути виконана в строгому або яскравому кольорі, і радикально відрізнятиметься від інших представлених у каталозі артикулів.


Замовте підставку через інтернет, щоб подбати про грамотну організацію робочого простору співробітників компанії або домашнього робочого кабінету. Ви можете вплинути на ефективність діяльності разом із якісними офісними пристроями від бренду Buromax.Поширені запитання:
Що таке лотки для паперу?
Лотки для паперу - це спеціальні контейнери або підставки для зберігання та організації паперових документів, листів, звітів та інших паперових матеріалів на робочому столі або в офісному середовищі.
Які бувають лотки для паперу?
Існує кілька видів лотків для паперу. Вони можуть бути однорівневими або багаторівневими з різною кількістю відсіків або ярусів для сортування документів за категоріями або пріоритетами. Лотки можуть бути виконані із пластику, металу або дерева, їх дизайн може бути різним, включаючи відкриті лотки або лотки з кришкою.
Де використовуються лотки для паперу?
Лотки для паперу широко використовуються в офісному середовищі, навчальних закладах, адміністративних установах та домашніх офісах. Вони призначені для співробітників, вчителів, студентів та домашніх користувачів, яким потрібно впорядкувати та зберігати паперові документи на робочому столі. Лотки допомагають покращити організацію, полегшити доступ до потрібних документів та скоротити безлад.

Лотки для паперу Вид вертикальний вибрати та купити з ціною, котра починається з 137.28 грн в монобредовому магазині BUROMAX. Відправка і доставка любих товарів з категорій та підкатегорій папки та системи архівації доступна в Кам'янець-Подільський, Кривий Ріг или Рівне і в інші райони в кордонах Украини національними службами-перевізниками.
Роздільники на кільцях
[alert text]