0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram info@buromax.kiev.ua
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Ручки на підставці Довжина корпусу 139 мм

Поширені запитання:

Ручки на підставці, що це?

Ручки на підставці - це набір ручок, що поставляється із зручною підставкою для зберігання.


Які бувають ручки на підставці?

Ось деякі різновиди ручок на підставці:  • Кулькові ручки на підставці: Це набір кулькових ручок, що поставляються з підставкою, що забезпечує зручне зберігання та доступність ручок.

  • Гелеві ручки на підставці: Це набір гелевих ручок, що поставляється з підставкою для зручного зберігання та організації ручок.

  • Змішаний набір ручок на підставці: Цей набір включає різні типи ручок, такі як кулькові, гелеві, фломастери і т.д., і пропонує підставку для зручного зберігання всіх ручок в одному місці.


Хто використовує ручки на підставці?

Ручки на підставці можуть використовуватися в офісах, будинках, школах та інших місцях, де потрібне організоване зберігання та доступ до ручок. Вони зручні для столу чи робочого місця, щоб завжди мати під рукою необхідні ручки та зберегти їх у порядку. Ручки на підставці широко використовуються різними людьми, включаючи офісних працівників, студентів, домогосподарок та всіх, хто потребує зручної та організованої системи зберігання ручок.


Ручки на підставці Довжина корпусу 139 мм придбати з вартістю від 16.46 грн в офіційному брендовому магазині ТМ «Буромакс». Швидка відправка любих продуктів з колекції ручки доступна в Івано-Франківськ, Нікополь или Буча і в інші райони в кордонах Украини кращим способом для клієнта.
Пише-стирає Масляні
[alert text]
Шановні відвідувачі!

На сайті ведуться технічні роботи та можуть спостерігатися проблеми з оформленням замовлення. У робочий час магазину замовлення можна зробити по телефону або через зручний для вас месенджер. Дякую за розуміння!