0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Скотч Тип малярний

Компанія Буромакс не перший рік виробляє якісні та доступні канцелярські товари для офісу та школи. На сайті вітчизняного виробника представлена ??продукція, яка стане в нагоді як у побутових, так і в робочих умовах. У великому каталозі вдасться знайти не тільки різноманітні настільні набори, а й


Переваги витратного матеріалу


Вибір скотчу визначається метою, з якою він купується. Широкі вироби з максимальною міцністю потрібні для використання у промислових масштабах, а для застосування у побуті цілком вистачить вузької котушки. Все ж таки незалежно від мети витратник має наступні переваги: • висока зносостійкість;

 • збереження властивостей при впливі негативних факторів;

 • відмінне зчеплення з багатьма типами покриттів.


Ціна товару визначається його розмірами та іншими параметрами, на які ви обов'язково звернете увагу при вивченні каталогу.


Виробництво скотчу в промислових масштабах


Основна сировина для виготовлення клейкої стрічки – рулонна поліпропіленова плівка. У послідовності, певної технологій виробничого процесу, полімерна поверхня покривається спеціальним розчинником для запобігання злипання та термопластичним клеєм натурального чи синтетичного походження. Обидва фінальні покриття не втрачають функціональні властивості в процесі експлуатації і не піддаються руйнівному впливу вологи. Вони залишаються стійкими до дії лужних та кислотних розчинів, газу, розчинників. В результаті ви можете придбати ефективну , обираючи між кольоровими та класичними варіантами.


Популярність липкого засобу прийшла до нашої країни у 90-ті роки минулого століття, але навіть за часів існування СРСР існував прототип цього товару. Він використовувався у торгівельній галузі та в промисловості. Зараз зробити таке придбання може навіть дитина.


Як обрати скотч в інтернет-магазині?


Величезний асортимент витратного матеріалу вдасться знайти у нашому інтернет-магазині. Родзинкою колекції Буромакс стала . Всі артикули можна переглянути вручну, але краще використовувати фільтри для моментального пошуку товару з оптимальними характеристиками. Представлені у цій категорії продукти відрізняються такими параметрами: • типом (канцелярський, невидимий, пакувальний, технічний, малярський);

 • кольором (білий, червоний, чорний, прозорий);

 • шириною;

 • довжиною котушки;

 • наявністю функціональних особливостей (на пінній основі, з нанесенням, у пластиковому футлярі, надміцне кріплення);

 • видом (односторонній, двосторонній);

 • кількістю екземплярів в упаковці (від 4 до 12 шт).


Кожен товар із каталогу має власне призначення. Наприклад, двосторонній скотч використовується для надійного з'єднання пари поверхонь за наявності великих навантажень на відрив. Клейовий шар рівномірно нанесений на обидві сторони виробу, завдяки чому відбувається міцна фіксація.


та інші типи цього виробу можна придбати дешево оптом або в роздріб у два кліки. Витратний матеріал активно застосовується у всіх галузях людської діяльності. Він знадобиться як на великому виробництві, так і вдома.


Обирайте потрібні артикули та оформлюйте замовлення на сайті. При необхідності звертайтеся до менеджерів, які проконсультують вас та допоможуть прийняти остаточне рішення. Комфортне обслуговування, а також швидка доставка в Київ, Одесу, Дніпро, Харків та інші міста України приємно здивує вас!Поширені запитання:
Що таке скотч?
Скотч - це тонка смужка клейкої стрічки, зазвичай виготовлена з пластику або паперу, покрита з одного або обох сторін клейовим складом.
Навіщо застосовують скотч?
Скотч використовується для з'єднання, скріплення, пакування та закріплення різних матеріалів. Він забезпечує тимчасове або постійне кріплення, дозволяючи прикріплювати та закріплювати об'єкти, приховувати чи зміцнювати краї упаковки, кріпити папір, фотографії та інші предмети.
Які види скотчу існують?
Існує декілька видів скотчу, включаючи: • Прозорий скотч: найпоширеніший вид скотчу, прозорий або непрозорий, використовується для пакування, скріплення паперу та інших легких матеріалів.

 • Пакувальний скотч: більш міцний та широкий, використовується для пакування коробок, скріплення важких предметів або для пакування вантажів.

 • Двосторонній скотч: має клейке покриття по обидва боки, використовується для з'єднання двох поверхонь між собою, наприклад, для кріплення килимів, фотографій або декоративних елементів.

 • Маскувальний скотч: спеціальний скотч з низькою клейовою здатністю, використовується для тимчасового закріплення, маскування або захисту поверхонь під час фарбування або ремонту.


Різні види скотчу призначені для різних завдань та забезпечують різну міцність та клейові властивості залежно від потреб користувачів.

Скотч Тип малярний підібрати з мінімальною вартістю від 3.98 гривень за штуку в інтернет-магазині BuroMAX. Швидка відправка товарів з категорій та підкатегорій витратні матеріали доступна в Лисичанськ, Полтава или Бориспіль та інші міста в межах України службами-перевізниками.
Засоби для чищення оргтехніки Плівки для ламінування
[alert text]