0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram [email protected]
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Щоденники датовані 2022 Формат А5

Записник з датованими сторінками – це невіддільний атрибут ділової людини. Якщо ви такою є або ж прагнете стати, прийшов час купити датований щоденник на 2022 рік. Блокнот з продуманою структурою і великою кількістю сторінок створений, щоб записувати глобальні цілі, а також дрібні завдання, які передують досягненню мрії. Зараз попит має велика кількість віртуальних програм для планування, але куди приємніше й ефективніше тримати під рукою велику записну книжку під назвою щоденник.


Привести власні справи в різних сферах життєдіяльності в порядок вдасться і за допомогою такого паперового видання як тижневик, який також можна купити в магазині українського виробника Buromax . Він відрізняється від щоденника вмістом сторінок і не підходить для формування щоденного розкладу, але в нього можна записувати ключові завдання, які важливо виконати окрім основної зайнятості. Пропонуємо прямо зараз витратити час на вибір органайзера, за допомогою якого ви досягнете чимало успіхів в роботі, творчості та самопізнанні у 2022 році.


Датований щоденник на 2022 рік: широкий асортимент


Вибрати діловий паперовий аксесуар для регулярної експлуатації не так просто через розмаїття моделей. В інтернет-магазині Buromax вдасться приглянути та купити тижневик, блокнот, паперові блоки , книги обліку, планінги, а також недатовані та датовані щоденники. Вітчизняний виробник подбав не тільки про наявність стильних обкладинок щоденників, але і про щільні аркуші, на яких приємно писати. Використання якісної сировини в поєднанні з інноваціями на виробництві призводить до створення щоденників, які мають попит у людей з різним рівнем заробітку. Так, студенти знайдуть для себе блокноти з яскравими обкладинками, а бізнесменам сподобаються паперові помічники в шкіряній палітурці.


Зручна структуризація сайту Buromax і наявність системи фільтрів допомагає цінителям продукції українського бренду швидко знайти записну книжку, яка стане незамінним діловим помічником протягом 2022 року. Чорні, червоні, сині, з малюнками та без них, в шкіряній або лаковій обкладинці щоденники оснащені всім необхідним для зручного планування побутових, робочих і творчих завдань. Їх можна порівняти за характеристиками за допомогою спеціальної опції, яка на сайті позначена двома стрілками.


Вибрати блокнот датований, щоб купити його в онлайн магазині, можна за такими критеріями:  • матеріал обкладинки;

  • кількість сторінок;

  • особливості зрізу;;

  • щільність паперу;

  • формат;

  • колір обкладинки;

  • колір листів.


Для зручності спілкування з клієнтами на сайті інтернет-магазину є чат, в який можна звернутися з питаннями, а також форма для замовлення дзвінка.


Як замовити щоденник: правила вибору


Купити щоденник , зошити, ручки , Щоденники датовані 2022 Формат А5 вибрати та купити з ціною від 108.00 грн за одиницю в брендовому інтернет-магазині ТМ «Бюромакс». Швидка відправка усіх позицій з категорії щоденники доступна у Миколаїв, Краматорськ или Ужгород і в інші населені пункти по Україні зручним для клієнта методом.

Тижневики датовані
[alert text]