0800 213 122 Безкоштовно по Україні
044 585 51 22 067 384 56 89 050 353 81 30 Viber Telegram info@buromax.kiev.ua
Малокитаївська 29
Київ Карта проїзду
Працюємо по буднях 900-1800

Стрижні кулькові Тип Parker

Поширені запитання:

Що таке стрижні?

Стрижні – це заправні елементи для ручок, які забезпечують постійний потік чорнила або гелевого чорнила.


Які бувають стрижні?

Ось деякі типи стрижнів:  • Кулькові стрижні: Це найпоширеніші стрижні, що використовуються для заправлення кулькових ручок. Вони містять чорнило, яке висувається на кульку і залишає слід при листі.

  • Гелеві стрижні: Ці стрижні містять густе гелеве чорнило, яке забезпечує більш гладкий і насичений лист. Вони часто використовуються у гелевих ручках. Стрижні для пір'яних ручок:

  • Стрижні для пір'яних ручок містять чорнило, яке просочує перо і створює плавний та елегантний почерк. Вони використовуються в пір'яних ручках для письма та мистецтва.


Де використовують стрижні?

Стрижні використовуються в офісах, школах, навчальних закладах, домашніх умовах та інших місцях, де використовуються відповідні типи ручок. Вони служать для заправки ручок, забезпечуючи тривале використання та зручність листа. Різні стрижні підходять для різних типів ручок, і їх використовують люди різного віку та професій, яким потрібне письмове вираження та підписання документів.


Стрижні кулькові Тип Parker купити з мінімальною вартістю від 0.70 гривень за одиницю в магазині онлайн buromax.kiev.ua. Швидка доставка усіх позицій з колекції виробника письмові приладдя доступна в Краматорськ, Ужгород или Олександрія і в будь-які інші міста по всій Україні кращим способом для клієнта.
Чорнило і туш
[alert text]
Шановні відвідувачі!

На сайті ведуться технічні роботи та можуть спостерігатися проблеми з оформленням замовлення. У робочий час магазину замовлення можна зробити по телефону або через зручний для вас месенджер. Дякую за розуміння!